پهباد شیائومی Xiaomi Drone پنجم خرداد ماه رونمایی خواهد شد

کمپانی شیائومی قرار است تا در تاریخ پنجم خرداد ماه از پهباد Xiaomi Drone رونمایی کند. بسیاری از شایعات ادعا می‌کنند که این محصول قادر است تصاویر ۴K را تولید کند و حتی کاربران می‌توانند از طریق مچبند سلامت Mi Band 2 نیز آن را کنترل کنند.
اوایل ماه مه میلادی مدیرعامل شیائومی رسماً اعلام کرد که مچبند سلامت Mi Band 2 در ماه ژوئن عرضه خواهد شد. این در حالی است که بسیاری از تحلیلگران معتقدند کاربران قادر خواهند بود تا به وسیله این مچ‌بندها و به راحتی علاوه بر کنترل وضعیت سلامت جسم خود، پهباد شیائومی را نیز به حرکت درآورند.
ظاهراً این شایعه در حال محقق شدن است؛ چرا که شیائومی در نظر دارد تا به صورت رسمی از چند روز دیگر به صنعت پهباد‌ها ورود پیدا کند. این کمپانی چینی در حال حاضر به عنوان یکی از قطب‌های تکنولوژی آسیایی در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند، تلویزیون‌های هوشمند و همچنین گجت‌های هوشمند خانگی شناخته می‌شود. این کمپانی در گذشته اعلام کرده بود که قصد دارد تا ورود خود به عرصه تکنولوژی را بیش از پیش گسترش دهد و اینک پهباد شیائومی را می‌توان دستاورد خوبی برای آن‌ها دانست.
در یک تالار گفتمان منسوب به شیائومی ۲ تصویر از این پهباد قرار گرفته است. نخستین تصویر که در سمت چپ قرا دارد پهباد حرفه‌ای را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد مخصوص بزرگسالان باشد. این در حالی است که سمت چپ شاهد یک پره‌ی چوبی در دستان یک فرد هستیم که می‌تواند به عنوان یک اسباب بازی برای کودکان باشد.
تا بدین لحظه اطلاعات بیشتری در خصوص این پهباد منتشر نشده است اما شایعات ادعا می‌کنند که این پهباد دارای سیستم قدرتمند و البته قیمت بسیار مناسبی خواهد بود که در ۵ خرداد ماه رونمایی خواهد شد. برخی شایعات می‌گویند که دوربین به کار رفته در این پهباد قادر به تصویربرداری ۴K خواهد بود.

techtimes: منبع

نویسنده: معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 5 =

81 + = 89