با پیام رسان تصویری Tribe، سریعتر از متن‌ها، پیام‌های ویدیویی ارسال کنید

نیونارنجی : تا کنون شاید از پیام رسان‌های مختلفی استفاده کرده باشید. پیام رسان‌هایی مانند تلگرام، واتس اپ، ایمو و… که قادر به انتقال پیام‌های متنی و صوتی شما هستند و گاهاً مکالمات صوتی و تصویری را نیز برقرار می‌نمایند. اما شاید برای نخستین بار باشد که شما با اپلیکیشنی روبه رو خواهید شد که پیام‌های تصویریتان را به مخاطبینتان منتقل می‌نمایند.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشیدگاهی اوقات ممکن است شما خسته باشید و یا دستتان بند باشد و نتوانید جواب پیام‌های متنی خودتان را دهید. در اینجا به این فکر می‌افتید که ای کاش یک اپلیکیشن می‌بود تا بتوانید با سرعت بالا و بدون کُندی پیام‌های تصویری کوتاه رد و بدل کنید. در این مطلب قصد معرفی یک اپلیکیشن را خواهیم داشت که با سبکی جدید، پیام‌های کوتاه تصویری شما را در سریع ترین زمان ممکن به دوستانتان خواهد رساند و دیگر نیازی به مکالمه تصویری به صورت زنده با اینترنت‌‌های پر سرعت نخواهید داشت.

Tribe نام پیام رسان تصویری جدیدیست که به شما امکان ارسال پیام های صوتی و تصویری را خواهد داد. این اپلیکیشن قدرتمند به واسطه کدنویسی‌های پیشرفته‌ای که شامل می‌باشد، منجر به کاهش حجم بدون افت کیفیت تصویر شما بوده تا آن به آسانی و با سرعت زیاد ارسال گردد. کافیست تا بر روی پروفایل شخص مدنظر ضربه زده و نگه داشته تا پیام ویدیویی شما در هنگام رها کردن انگشتتان برای وی ارسال گردد. از دیگر امکاناتی که Tribe در اختیار شما می‌گذارد می‌توان به ساخت یک گروه ساخت یک گروه اشاره کرد. رابط کاربری این پیام رسان نیز کاملاً  ساده، مدرن و به صورت موزاییکی است که می‌تواند از این نظر نیز کاربر را در نخستین نگاه جذب نماید.

در حال حاضر این اپلیکیشن نوپا حدود ۱۰ میلیون پیام تصویری را در خود جابه‌جا کرده است و روز به روز نیز به تعداد مصرف کنندگان خودش می‌افزاید. پیام رسان Tribe بر روی دو پلتفرم اندروید و آی او اس عرضه گردیده است که هم اکنون می‌توانید این اپلیکیشن رایگان را از طریق لینک‌های زیر دانلود نمایید.

دانلود نسخه اندرویدی پیام رسان Tribe

دانلود نسخه آی او اس پیام رسان Tribe

منبع : اختصاصی

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − دوازده =