با ایموجی‌های جدید پرچمدار سامسونگ، گلکسی اس ۷ آشنا شوید

نیونارنجی : ایموجی‌ها یکی از لذت بخش ترین ابزاری هستند که در دنیای گفتمان دیجیتال از آنها استفاده می‌کنیم. در گذشته بیان احساسات در گفتگو‌های دیجیتالی کمی سخت بود. ایموجی‌ها با آمدنشان موجب آن شدند که بیان احساسات به مراتب آسان تر از گذشته باشد.

حال امروزه کمپانی‌ها سعی می‌کنند تا سری ایموجی‌های مختص به خودشان را نیز منتشر کنند که تا به حال بیش از ۵ سری ایموجی به صورت رسمی موجود می‌باشد. حال سامسونگ اعلام کرده که برای دو تلفن جدید سری اس خودش سری ایموجی بازطراحی شده‌ای را نیز منتشر نموده است. در ادامه با نیونارنجی همراه باشید.
دو تلفن هوشمند سامسونگ گلکسی اس۷ و اس۷ اج حاوی ایموجی‌های جدیدی هستند که ما شاهد آنها بوده ایم. به گفته سامسونگ این ایموجی‌ها به واسطه بروزرسانی اندروید ۶ مارشمالو به تلفن گلکسی اس۶ و سری نوت ۵ نیز اضافه خواهند شد.

تمامی ایموجی‌های افزوده شده جمعاً ۱۵۹ تا هستند که در این میان می‌توان به شکلک‌های وزنه برداری، موتور سیکلت سوار، گلفت باز، ساختمان سازی و غیره اشاره کرد. کسانی که به ایموجی ها علاقه مند هستند جالب است بدانند که سامسونگ با دوباره طراحی کردن ایموجی‌ها سعی کرده تا صورتک‌هایی طبیعی تر و البته سه بعدی تر را خلق کند تا بتواند احساسات را به وسیله آنها به طور چشمگیری بهتر منتقل کرد. در تصویر زیر تفاوت سری ایموجی‌های مختلف را در یک صورتک مشاهده خواهید کرد.

ایموجی سامسونگ
ایموجی سامسونگ

phonearena : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =