جمع بندی؛ هرآنچه تاکنون از اپل واچ ۲ می دانیم

پس از یک دوره طولانی تست های اپل و انتظارات علاقه مندان، اپل بالاخره در سپتامبر ۲۰۱۴ از اولین ساعت هوشمند خود رونمایی کرد و در آوریل ۲۰۱۵ وارد بازار شد. از آنجایی که انتظار می رود دعوت نامه رویداد ۲۱ مارس اپل به زودی ارسال شود، شایعات پیرامون رونمایی اپل از نسل دوم ساعت هوشمند خود بسیار داغ هستند. رویدادی که در آن انتظار می رود آیفون جدید و ۴ اینچی، آیپد ایر ۳ و شاید یک هدست واقعیت مجازی را به علاقه مندان معرفی کند. البته اپل ممکن است با معرفی بند های جدید و یا نسلی دیگر از پوشیدنی های خود ما را غافلگیر کند.

به هر حال نسل اول ساعت هوشمند اپل حدودا یک سال است که بر روی ویترین فروشگاه ها دیده می شود و وقت آن رسیده تا اپل واچ ۲ نیز وارد عرصه فناوری شود. در این زمینه شایعات فراوانی طی ماه های گذشته منتشر شده اند که قصد داریم در این مقاله همه آن ها را برایتان جمع بندی کنیم.

اپل واچ 2
اپل واچ ۲

 

در ادامه با مشروح خبر همراه ما باشید.
• طراحی: هیچ تغییر قابل توجه و فاحشی در این زمینه انتظار نمی رود و اپل تها در حال آزمایش مواد جدید برای بدنه و بند ساعت خود است تا بتواند قیمت بیشتری برای محصول جدیدش تعیین کند.
• قابلیت ها: یک قابلیت مربوط به سلامت احتمالا از سنسور ها و تنظیمات اتصالی ساعت اپل استفاده می کند تا در صورت بروز تصادف، هشداری برای مراکز اورژانس و خانواده ارسال کند.
• مشخصات: اپل در تلاش است تا وابستگی ساعت به آیفون را کمتر کرده و علمکرد و عمر شارژدهی آن را بهبود بخشد؛ چرا که در این زمینه کاربران بسیاری با مشکل مواجه بودند و درخواست هایی را برای کمپانی ارسال کرده اند. همچنین احتمال بهبود دوربین FaceTime ساعت وجود دارد.
• تاریخ عرضه و قیمت: آنالیز های مختلف و گفت و گوهای صنعتی از عرضه تابستانه یا پاییزی و معرفی در مارس و رویداد پیش رو خبر داده اند. به نظر ما اپل قیمت نسل دوم را به نسبت اپل واچ اصلی آنچنان بالا نخواهد برد، همچنین شایعاتی پیرامون معرفی چند نسخه – ویرایش گران قیمت از جنس استیل ضد زنگ و ارزان قیمت – با قیمت های مختلف به گوشمان رسیده است.

اپل واچ 2
اپل واچ ۲

یکی از نکات منفی پیرامون نسل اول ساعت های هوشمند اپل، مربوط به پردازنده آن می شد که در نهایت منجر به عمر باتری کم آن شده بود. اپل احتمالا در رویداد پیش رو قصد دارد تکنولوژی سخت افزاری جدید خود برای محصولات پوشیدنی را به رخ رقبا بکشاند. امیدواریم از این مقاله مختصر و جمع بندی شده نهایت بهره را برده باشید. سوالات و نظرات خود پیرامون این موضوع را با ما و دیگر خوانندگان مطلب به اشتراک بگذارید.

منبع : phonearena

نویسنده : پرهام مارزلو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 10 =

3 + 7 =