تایزن: گیم لافت Asphalt 8 Airbone را برای زد ۱ و زد ۳ سامسونگ منتشر کرد

با این که بسیاری از سازندگان نرم افزار ها (به خصوص بازی ها) اهمیت سیستم عامل های iOS اپل و اندروید گوگل را زیر سوال برده اند، بیشتر آن ها یا نابود شده اند و یا هنوز هم به این سیستم عامل ها وابستگی دارند. از پلفترم های ویندوز و اوبونتو گرفته تا فایرفاکس OS که اخیرا عرضه شده، تعداد کمی از آن ها می توانند با دو نام اصلی در این بخش رقابت کنند. بر خلاف مایکروسافت به نظر می رسد سامسونگ به خوبی توانسته است رابط تایزن خود را با تکامل پلتفرم خود همراه سازد. وفاداری سامسونگ به تایزن حالا نتیجه داده است و بازی های محبوبی همچون Asphalt 7: Airbone برای محصولات تایزن نظیر Z1 و Z3 سامسونگ در دسترس قرار گرفته اند.
با مشروح خبر همراه ما باشید.
این در حالی است که تنها برخی سیستم ها توان و قدرت نسبی مبارزه با اندروید و iOS را در این حوزه دارند. با این که مایکروسافت هم اکنون علاقه زیادی به حوزه موبایل نشان نمی دهد، اما سامسونگ به خوبی در پیشرفت و توسعه تایزن گام برداشته است و آینده روشنی را می تواند رقم بزند.

۲

به گفته مایکروساف، ساخت یک پلتفرم تنها بخشی از پایه ریزی پلتفرم موفق است و ملزوم یک اکوسیستم قدرتمند از توسعه دهندگان می باشد تا اپلیکیشن و تجربه های جدیدی برای کاربران طراحی کنند – چیزی که حالا با انتشار این بازی قدرتمند، ما را به تایزن امیدوار کرده است. درست است که این فقط یک بازی است، اما یک بازی بزرگ از یک برند بزرگ (گیم لافت)، و اگر این سازنده به تایزن سامی اهمیت می دهد، پس دلیلی وجود ندارد که سایر توسعه دهندگان آن را نادیده بگیرند.
اگر صاحب زد ۱ یا زد ۲ سامسونگ هستید، هم اکنون می توانید بازی یاد شده را از فروشگاه تایزن به صورت رایگان دریافت کنید. برای آن هایی که خبر ندارند باید بگوییم که سری بازی های آسفالت گیم لافت به داشتن گیم پلی عالی، ماشین های مسابقه ای قدرتمند و فوق العاده معروف هستند. در این بازی می توانید ماشین خود را از یکی از سازندگان معتبر ماشین انتخاب کرده و به مسابقه بپردازید.

۳

حالا آندره چیهی، آنالیزور شناخته شده، معتقد است تایزن شبیه به هر چیزی جز یک کشتی در حال غرق شدن است. با وجود توسعه دهندگان فراوان و آماده به کار، سامسونگ باید به آینده تایزن خود امیدوار باشد. با وجود ساعت های هوشمند متنوع تایزنی در فروشگاه ها و تلاش توسعه دهندگان در بخش اپلیکیشن، احتمال دارد در آینده نه چندان دور پرچمداران و تبلت هایی با سیستم عامل تایزن را در بازار ها ببینیم.

phonearena : منبع

نویسنده : پرهام مارزلو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 9 =

72 − = 62