بروزرسانی امنیتی iOS 9 با هدف رفع بیش از ۱۰۰ مشکل منتشر شد

نیونارنجی : کمپانی اپل همواره بروزرسانی‌های امنیتی را بر روی سیستم عامل آی او اس منتشر می‌کند. این بروزرسانی‌ها با هدف رفع بسیاری از نواقص و همچنین افزایش امنیت کاربران در استفاده از تلفنشان عرضه می‌گردند. بنابر این خیلی ضروری است که کاربران همواره این بروزرسانی‌ها را انجام دهند.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
به تازگی این کمپانی با ارائه یک بروزرسانی امنیتی، بیش از ۱۰۰ مشکل موجود در iOS 9 را برطرف کرد. جالب است بدانید که بیش از ۳۰ تای این اشکالات مربوط به Webkit موتور مرورگر سافاری می‌باشد. به عنوان مثال، به واسطه یک نقض امنیتی یک وبسایت مخرب می‌توانست تا پیش از این خودش را با نشانی وبسایت دیگری به نمایش بگذارد.
یک نقض امنیتی نگران کننده نیز در اپل پی وجود داشته است. به وسیله آن هکر می‌توانست تا به آخرین پرداخت‌های کاربر توسط اپل پی دسترسی داشته باشد. مشکل دیگری که در حال حاضر رفع گردیده مربوط به Game Center اپل بوده است. هرکسی می‌توانست با نصب یک برنامه مخرب و اتصال آن به Game Center شما، به ایمیلتان دسترسی داشته باشد و از آن طریق بتواند اطلاعات تمامی مخاطبین درون کانتکت لیست شما را به دست آورد.
دیگر اشکالات رفع شده نیز در بخش‌های AppleKeyStore، ICU، Application Store، Audio، CFNetwork، DevTools و غیره بوده اند که می‌توانید از طریق این لینک به طور کامل آنها را با توضیحات ارائه شده توسط اپل مشاهده نمایید.

phonearena : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + سیزده =

1 + 6 =