سرانجام نسخه موبایلی بازی فاینال فانتزی iX منتشر شد

نیونارنجی درست چند هفته پیش بود که کمپانی Square Enix خبر انتشار نسخه PC و موبایلی فاینال فانتزی iX را تعیید کرد. این بازی روز گذشته بر روی اپ استور و همچنین گوگل پلی قرار گرفت تا بازیکنان هر دو پلتفرم اندروید و آی او اس، بهترین بازی RPG مخصوص موبایل را بتوانند تجربه کنند.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
نسخه اصلی این بازی پورت شده به سال ۲۰۰۰ و کنسول پلی استیشن ۱ باز می‌گردد که هم اکنون می‌تواند پس از ۱۶ سال تجدید خاطره ای برای علاقه مندان به این بازی بسیار محبوب باشد. لازم به ذکر است که نسخه پورت شده موبایلی بازی بسیار عالی، گرافیک بالا، حالت ذخیره اتوماتیک، و بسیاری ویژگی جدید است که لذت یک بازی فوق العاده RPG را در شما تداعی خواهد کرد.

پس از عرضه نسخه موبایلی، مشخص نیست که کمپانی سازنده چه زمانی نسخه PC بازی فوق العاده فاینال فانتزی iX را منتشر خواهد نمود. اما همانطور که خیلی سریع این انتشار در نسخه موبایلی اتفاق افتاد، به نظر می‌رسد کاربران کامپیوتر‌ها نیز خیلی زود قادر خواهند بود تا این بازی فوق العاده را تجربه کنند.

کاربران هم اکنون قادر خواهند بود تا بازی فاینال فانتزی iX را با قیمتی معادل ۱۷ دلار از گوگل پلی و اپ استور دانلود نمایند.

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.