اولین تلفن هوشمند پروژه تانگو به صفحه نمایش ۶٫۴ اینچ مجهز خواهد بود

پروژه تانگو یکی از تکنولوژی‌های مربوط به گوشی‌های هوشمند گوگل است که ماه ژانویه لنوو اعلام کرد نخستین شریک گوگل در ساخت تلفن ‌هایی با این پروژه است. به‌تازگی اوان بلس افشاکننده بزرگ تکنولوژی اعلام کرده این محصول از یک صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی QHD بهره می‌برد و نام آن نیز Lenovo PHAB2 Pro است.
کمپانی لنوو نخستین شرکتی است که با همکاری گوگل یک گوشی هوشمند پروژه تانگو را تولید کرده است. لنوو اعلام کرده که در گردهمایی Tech World پیش رو از این محصول رونمایی خواهد کرد و حتی مدیرعامل آن‌ها اعلام کرده که ماه جولای این محصول روانه بازارهای بین‌المللی بزرگ خواهد شد.
اگر از علاقه‌مندان به تکنولوژی هستید، برایتان جالب خواهد بود که اطلاعات تازه‌ای از این محصول مشترک گوگل و لنوو به دست آورید. متأسفانه از ماه ژانویه میلادی که گوگل و لنوو رسماً همکاری خود بر سر پروژه تانگو را اعلام کردند تا به امروز تقریباً هیچ چیزی از مشخصات سخت افزاری و امکانات این محصول به بیرون درز نشده بود. حال یکی از افراد پرطرفدار نزد علاقه‌مندان به تکنولوژی موارد جالبی را در خصوص این محصول عنوان کرده  است.
اوان بلس افشا کننده مطرح دنیای تکنولوژی در حساب توییتر خودش مطلب جالبی را در خصوص این محصول عنوان کرده است. به نقل از وی نخستین تلفن پروژه تانگو ساخت لنوو به یک صفحه نمایش غول پیکر ۶٫۴ اینچی با کیفیت QHD تجهیز خواهد بود. درحالی که لنوو اعلام کرده بود صفحه نمایش این محصول کمتر از ۶٫۵ اینچ است، صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی می‌تواند خیلی نزدیک به آن باشد. علاوه بر صفحه نمایش این محصول اوان نام آن را نیز افشا کرده است که بر اساس این توییت Lenovo PHAB2 Pro خواهد بود.
هرچند که در کنار افشای مشخصات صفحه نمایش و نام این محصول، اطلاعات سخت افزاری نخستین گوشی هوشمند پروژه تانگو به بیرون درز نکرد اما می‌توانیم در گردهمایی Tech World که چندی دیگر برگزار خواهد شد اطلاعات بسیار بیشتری را به دست آوریم. به هر حال لنوو اعلام کرده که قیمت این محصول کمتر از ۵۰۰ دلار بوده و به یک تراشه اسنپدراگون مجهز خواهد بود. با توجه به آن که گوگل با عرضه نکسوس ۶ و صفحه نمایش ۶ اینچی آن تجربه نا موفقی را سپری کرد، باید دید که آیا محصول مشترک جدید لنوو و گوگل می‌تواند کاربران را جذب خودش کند یا خیر!

androidheadlines: منبع

نویسنده: معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − شش =

33 + = 41