استریم بازی‌های PS4 در پی‌سی و مک با عرضه نسخه ۳٫۵۰

نیونارنجی : اوایل سال گذشته بود که گزارشاتی مبنی بر کار سونی بر روی اپلیکیشن ویندوز و مک PS4 Remote Play منتشر شد. اپلیکیشنی که کاربران این کنسول نسل هشتمی را قادر می‌سازد تا بتوانند بازی‌های پلی استیشن ۴ خودشان را بر روی پی سی و مک اجرا کنند. حال در روز گذشته این کمپانی به صورت رسمی اعلام می‌کند که قابلیت استریمینگ را به همراه بروزرسانی نسخه ۳٫۵۰ این کنسول ارائه خواهد کرد و امروز نیز نسخه بتای این اپلیکیشن در اختیار توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت. در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
با این حال کمپانی سونی قصد دارد که کاربران خودش را با این اپلیکیشن آشنا کرده و نسخه بتای ۳٫۵۰ را در اختیار آنها قرار دهد. عرضه نسخه بتا و آزمایشی این اپلیکیشن می‌تواند هفته ها قبل تر از ارائه نسخه نهایی آن انجام گیرد چرا که سونی می‌خواهد قبل از انتشار نهایی بروزرسانی بزرگ خودش، از نقطه نظرات کاربرانش در ارتباط با این ویژگی باخبر شود.

نسخه ۳٫۵۰ پلی استیشن ۴ تمرکز بیشتری را بر روی ارتباط بین کاربران خواهد داشت و به همین جهت ویژگی‌های جدیدی را در این بخش خواهیم دید. به عنوان مثال آنلاین و یا آفلاین شدن دوستتان توسط یک نوتیفیکیشن به شما اطلاع داده خواهد شد همچنین کاربران را قادر می‌سازد تا به صورت مخفیانه آفلاین بوده و به بازی بپردازند.

به نظر می‌رسد که قابلیت استرین پلی استیشن ۴ بر روی کامپیوتر‌های شخصی می‌تواند یک اتفاق خوب برای مصرف کنندگان آن باشد. قابلیتی که ایکس باکس وان (کنسول مایکروسافت) حاوی آن بوده و کاربرانش به واسطه اپلیکیشن Xbox موجود در ویندوز ۱۰ هم اکنون نیز می‌توانند کنسول خودشان را بر روی کامپیوتر‌های شخصی خود استریم نمایند.

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − چهار =

77 − = 72