Spotify به پشتیبانی از اپلیکیشن نسخه ویندوزفون خود پایان داد

Spotify نام یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های استریم موسیقی است که میلیون‌ها کاربر در سرتاسر جهان به استفاده از آن می‌پردازند. اخیراً کمپانی سازنده آن اعلام کرده است که دیگر قصد ندارد تا از اپلیکیشن مخصوص پلتفرم ویندوزفون خود پشتیبانی کند. در ادامه با نیونارنجی همراه باشید.
اگر شما هنوز هم از یک هندست ویندوزفونی استفاده می‌کنید و به اپلیکیشن‌های استریم موزیک مانند اسپوتیفای علاقه مند هستید این نکته را باید بدانید که کمپانی سازنده Spotify اخیراً اعلام کرده است که به صورت رسمی دیگر از اپلیکیشن نسخه ویندوزفون خود پشتیبانی نخواهد کرد. بنابر این انتظار می‌رود که در آینده نسخه‌های جدیدتر این اپلیکیشن برای پلتفرم ویندوزفون مایکروسافت عرضه نشوند.

یکی از مدیران این شرکت گفته است: “ما می‌توانیم این نکته را تأیید کنیم که مدت زمان کمی است که دیگر از Windows Phone 8.x پشتیبانی نمی‌کنیم. هرچند که شما می‌توانید از اپلیکیشن اسپوتیفای در دستگاه خودتان هنوز هم استفاده کنید، اما در آینده دیگر قادر نخواهید بود بروزرسانی‌های جدید ما را دریافت کنید. برای این اتفاق پوزش می‌طلبیم.”

با توجه به این ایمیل باید گفت که شما می‌توانید هنوز هم از این اپلیکیشن استفاده کنید، اما اگر مشکل یا باگی را در آن پیدا کردید متاسفانه باید با همان سر کنید. علاوه بر آن از ویژگی‌های جدیدی که برای اپلیکیشن اسپوتیفای در پلتفرم‌های دیگر اضافه می‌گردد نیز محروم خواهید بود. این در حالی است که اسپوتیفای هنوز یک اپلیکیشن اختصاصی مخصوص پلتفرم ویندوز ۱۰ منتشر نکرده است و چیزی هم در این رابطه از آنها تا به حال اعلام نشده است.

یکی از پشتیبانان اسپوتیفای در پاسخ به این سوال ما که آیا این اپلیکیشن برای ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد یا خیر گفته است: ” ما نمی‌توانیم در این لحظه چیزی بگویم اما به زودی چیز‌های جدیدی برای گفتن خواهیم داشت که به شما از طریق نوتیفیکیشن اطلاع داده خواهد شد و می‌توانی نسخه جدید اپلیکیشن ما را دریافت کنید.”

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 5 =