Shortcut؛ لانچری قدرتمند و زیبا با طعم دسترسی سریع به امکانات

نیونارنجی : سفارشی سازی یک بخش بزرگ از اندروید است که این قضیه با پیدایش لانچر‌های مختلف بیش از پیش نیز گردیده اند. تا به امروز لانچر‌های مختلفی برای این پلتفرم عرضه گردیده اند که از معروفترین آنها می‌توان به Nova Launcher اشاره کرد. در همین حال لانچری تازه به نام Shortcut عرضه کردیده است که تلفن هوشمند شما را جذاب تر از گذشته خواهد کرد. در ادامه با معرفی این لانچر با نیونارنجی همراه باشید.
نصب
مراحل نصب لانچر Shortcut بسیار آسانتر از سایر لانچر‌ها می‌باشد. تمامی کاربران اعم از حرفه و آماتور قادر خواهند بود تا در کمترین زمان ممکن این لانچر را راه اندازی نمایند.

امکانات
شورتکات یک لانچر فوق العاده سبک است که به نظر می‌رسد سبکترین لانچری باشد که تا کنون عرضه گردیده است. در طراحی آن از المان‌های پیشفرض اندروید الهام گرفته شده است و در مواردی نیز شباهت‌هایی با لانچر مایکروسافت اَرو دارد.
شما می‌توانید با کشیدن انگشتان خود به سمت راست، به لیستی از برنامه‌ها بر اساس حروف الفبا دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن شما به تمامی ویجت‌ها و منو تنظیمات نیز از همین طریق دسترسی خواهید داشت.
یکی از چیز‌هایی که در لانچر شورتکات منحصر به فرد است می‌توان ظرافت و سادگی در جستجو باشد که مهمترین اولویت این لانچر است. در عصر جدید داشتن یک ابزار جستجوی قدرتمند می‌تواند دسترسی به تمامی موارد را آسان نماید. به عنوان مثال می‌توان به لانچر Google Now اشاره کرد که دسترسی به موارد مختلف را در تلفن هوشمند در سریعترین حالت ممکن می‌سازد. حال در لانچر شورتکات به نظر می‌رسد که دسترسی به امکانات خیلی ساده تر و سریعتر از Google Now انجام گیرد. شما می‌توانید در شورتکات همانطور که از اسمش پیداست یک میانبر در تلفن هوشمندتان به وجود آورده و به آسانی در بین مخاطبان، اطلاعات، فیلم‌ها، و غیره به جستجو بپردازید. نتایج جستجو‌ها همانند اکشن کارت‌هایی در اختیار شما قرار خواهند گرفت که امر جستجو را بسیار سریعتر از گذشته خواهند کرد.

Shortcut؛ لانچری قدرتمند و زیبا با طعم دسترسی سریع به امکانات
Shortcut؛ لانچری قدرتمند و زیبا با طعم دسترسی سریع به امکانات

دانلود
در تازه ترین نسخه لانچر شورتکات با کد ۱٫۰۰٫۰۴ تغییرات کوچکی در بهینه سازی جستجو‌ها، بهینه سازی عملکرد برای جران‌های آنبرد و همچنین تعمیر باگ‌های موجود انجام گرفته است. هم اکنون می‌توانید این لانچر را از طریق لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود Shortcut Launcher اندروید از گوگل پلی

نویسنده : معین کریمی

منبع : اختصاصی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =

96 − 89 =