سرویس “اینباکس” جیمیل به یک پنجره اختصاصی ارسال ایمیل مجهز شد

نیونارنجی : سرویس اینباکس که توسط جیمیل عرضه شده است، اخیراً به یک پنجره اختصاصی جهت ارسال ایمیل‌های شما مجهز شده است که می‌تواند موجب مدیریت هرچه بهتر ایمیل شما تنها در یک صفحه باشد. در ادامه با نیونارنجی همراه باشید.
اگر به دنبال یک سرویس خوب جهت مدیریت ایمیل‌هایتان می‌گردید، پیشنهاد ما به شما سرویس اینباکس عرضه شده توسط جیمیل است. این سرویس به شما قابلیت مدیریت همزمان چندین حساب کاربری مختلف را خواهد داد که می‌توانید با استفاده از یک اینباکس هوشمند، دسته بندی‌های مختلفی را بر روی ایمیل‌های دریافتی خود اعمال کنید.

حال اگر شما از کاربران این سرویس باشید قطعاً شاهد یک تغییر بسیار مثبت در سطح آن بوده اید. خبر خوب آنکه گوگل احساس کرده است که یک پنجره اختصاصی باز شونده می‌تواند ایده خوبی جهت مدیریت هرچه بهتر ایمیل شما باشد به همین خاطر چنین ویژگی را به سرویس اینباکس خود افزوده است. اینک جهت ارسال یک ایمیل، پنجره‌ای جداگانه در همان صفحه باز خواهد شد که به شما این امکان را می‌دهد تا بدون رفرش شدن صفحه ایمیل مدنظرتان را به صورت تمام و کمال ارسال نمایید. از ویژگی‌های خوبی که این پنجره دارد می‌توان به قابلیت تنظیم اندازه آن باب میل کاربران اشاره کرد که به نوبه خودش کاربردی است.

گوگل در وبلاگ خود اعلام داشته است: “درست همانند جیمیل، شما در اینباکس نیز قادر خواهید بود تا یک پنجره ارسال ایمیل جداگانه در همان صفحه ایجاد کنید.”
این ویژگی هم اکنون بر روی تمامی سرویس‌های اینباکس در دسترس خواهد بود.

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =