ابزاری جهت مات کردن بخش‌های انتخابی یک ویدیو به یوتیوب اضافه شد

نیونارنجی : تصور کنید که یک ویدیو را در یوتیوب آپلود کرده اید ناگهان در هنگام بازبینی آن متوجه وجود یک جسم کاملاً شخصی و یا شماره تلفن خود می‌شوید که تمام مردم جهان می‌توانند آن را مشاهده کنند. به طور معمول اگر بخواهید چنین مشکلی را برطرف کنید، می‌بایست آن تیکه از ویدیو را کامل حذف کرده و سپس آن را بر روی کانال شخصی یوتیوب خود آپلود کنید که ممکن است بسیار زمان گیر باشد. خوشبختانه از امروز دیگر نیاز به چنین کاری نیست و یوتیوب کار شما را راحت کرده است. در ادامه با نیونارنجی همراه باشید.


یوتیوب به تازگی اعلام کرده است که یک ابزار فوق العاده کاربردی را به وبسایت خودش افزوده است. این ابزار به کاربران اجازه خواهد داد تا قسمت‌هایی از ویدیو را به صورت مات و غیرقابل نمایش درآورند. به عنوان مثال شما می‌توانید یک پلاک ماشین در حال حرکت را به صورت مات درآورید تا از دردسرهای احتمالی از سوی مزاحمین در امان بمانید.

۵۰۴

یوتیوب از چنین ابزاری در سال ۲۰۱۲ پرده برداری کرده بود اما تا به حال چنین ویژگی تنها در اختیار افراد مشهور استفاده کننده از این سرویس بوده است که البته تنها قادر به اعمال فیلتر مات کننده بر روی صورت افراد بوده است. حال این ابزار جدید به شما این امکان را خواهد داد تا هر شیئی را که خواستید به راحتی چند کلیک ساده از ویدیو خود محو کنید. تنها کاری که باید بکنید کشیدن یک مربع به دور جسم مربوطه است و بقیه اش را به نرم افزار بسپارید تا به صورت خودکار این فیلتر را اعمال کند. یکی دیگر از امکانات جذاب این ابزار، مات کردن یک شئ در حال حرکت است که به لطف تکنولوژی‌های استفاده شده در این سیستم شما را قادر می‌سازد تا حتی به عنوان مثال پلاک یک ماشین در حال حرکت را به راحتی مات کرده و کوچکترین اثری از آن نمایان نشود. اگر هم قصد داشتید که این مربع ثابت باشد می‌توانید مربع خود را کشیده و سپس در جایی که می خواهید آن را قفل نمایید.
“آماندا کانوی” مسئول بخش حریم خصوصی یوتیوب در بیانیه‌ای اعلام کرده است: ” درحالی که ابزار‌های زیادی برای این منظور وجود دارند، ما آن را به وبسایت خود آورده ایم. ما قصد داریم تا به شما یک راه ساده جهت محو کردن چیزهایی مانند اطلاعات تماس، اطلاعات بانکی و غیره را در سریعترین و آسوده ترین حالت بدون نیاز به آپلود مجدد ویدیوهایتان در اختیارتان قرار دهیم.”

engadget : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.