اسمارت ‌فون‌های سامسونگ با پشتیبانی از قابلیت Ad Blocking بروزرسانی شدند

نیونارنجی : در حال حاضر اپلیکیشن‌های متعددی وجود دارند که به کاربران اندرویدی این امکان را می‌دهند تا مانع از نمایش تبلیغات شوند، اما خیلی از کاربران همیشه مجبور به راه حل‌های شخص-ثالث هستند. با این حال بر اساس گزارش منتشر شده در وبسایت بین المللی The Verge، به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد تا این قابلیت را با عرضه بروزرسانی جدید خودش، به صورت پیشفرض در تلفن‌های هوشمندش قرار دهد.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
این قابلیت را می‌تواند در مرورگر اختصاصی اسمارت‌ فون‌های سامسونگ یافت. در حال حاضر مرورگر وب تلفن‌های سامسونگ قادر به پشتیبانی از پلاگین‌های ad blocking خواهد بود. البته این قضیه بدان معنی نیست که سامسونگ به طور پیشفرض برای شما تبلیغات را مسدودسازی می‌نماید، بلکه اگر شما ترجیح دهید که از مرورگر پیشفرض دستگاه سامسونگیتان استفاده نمایید، قادر خواهید بود با نصب پلاگین‌های مخصوصی این تبلیغات را مسدود نمایید.
یکی از این پلاگین‌ها Adblock Fast نام دارد که می‌توانید از طریق این لینک آن را دریافت نمایید. این پلاگین رایگان که مدت زیادی نیست به پلتفرم اندروید آمده است، ادعا می‌کند که نسبت به سایر پلاگین‌های مرتبط با مسدود سازی آگهی سرعتی ۸ برابر بیشتر داشته و پرسرعت ترین پلاگین ad blocking می‌باشد.

 این نکته را به یاد داشته باشید که پشتیبانی از پلاگین‌های مسدودسازی تبلیغات توسط این مرورگر تنها به وسیله آخرین بروزرسانی‌های اندروید آبنبات چوبی به بالاتر قابل دستیابی خواهد بود و اگر شما از یک تلفن هوشمند قدیمی استفاده می‌کنید باید منتظر بمانید بلکه چنین بروزرسانی بر روی دستگاه شما نیز امکان پذیر شود.

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.