گلکسی نوت ۶ سامسونگ به سیستم عامل اندروید N مجهز نخواهد بود

به‌تازگی تصویری از پروفایل یکی از توسعه دهندگان گوشی هوشمند گلکسی نوت ۶ سامسونگ منتشر شده است. بر اساس این تصویر مدلی از این محصول با مدل نام SM-N930A به دست وی رسیده است. نکته‌ی جالب توجه این تصویر نوشته شدن سیستم عامل اندروید ۶٫۰٫۱ مارشمالو به جای اندروید N بوده است. برخی معتقد بودند پرچم‌دار بعدی سامسونگ با اندروید N عرضه خواهد شد.
گلکسی نوت ۶ سامسونگ یکی از جذاب‌ترین و مرموزترین محصولات سال ۲۰۱۶ میلادی است که تا زمان رونمایی از آن فاصله زیادی نخواهیم داشت. در حال حاضر شایعات و اخبار زیادی پیرامون این محصول شنیده می‌شود. با توجه به هم‌زمان بودن رونمایی این محصول و اندروید N شایعاتی به وجود آمده ‌اند که ادعا می‌کنند به صورت پیش‌فرض بر روی این محصول اندروید N گوگل نصب خواهد بود.
حال تصویری از پروفایل یک توسعه دهنده این گوشی هوشمند منتشر شده است که ثابت می‌کند گلکسی نوت ۶ سامسونگ از این سیستم عامل برخوردار نخواهد بود. به نظر می‌رسد که سامسونگ بر خلاف تصور همگان، از سیستم عامل اندروید N به عنوان سیستم عامل پیش‌فرض این محصول استفاده نخواهد کرد و چند ماه پس از عرضه این به‌روزرسانی را منتشر می‌کند.

۵۰۴۱

بر اساس پروفایل این توسعه دهنده، گلکسی نوت ۶ با مدل نام SM-N930A به سیستم عامل اندروید ۶٫۰٫۱ مجهز خواهد بود. اگر قرار بود که سامسونگ این محصول را با اندروید N روانه بازار کند، بدون شک نسخه‌ی آزمایشی ارسال شده برای این توسعه دهنده نیز می‌بایست مجهز به این نسخه از اندروید باشد. به هر حال باید تا اواسط ماه آگوست منتظر ماند و دید که سامسونگ پرچم‌دار جدید خودش را در نهایت با چه سیستم عاملی عرضه خواهد کرد.
هرچند که هنوز نام این پرچم‌دار به صورت قطعی گلکسی نوت ۶ نخواهد بود. طی هفته‌های اخیر شایعاتی پیرامون این محصول به گوش می‌رسد که خبر از تغییر نام آن می‌دهد. برخی دیگر از شایعات نیز ادعا می‌کنند سامسونگ از سری ۶ خواهد گذشت و نام «گلکسی نوت ۷» را برای این محصول برمی‌گزیند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 14 =

+ 38 = 48