دوربین گلکسی نوت ۶ سامسونگ از یک فوکوس خودکار مادون قرمز بهره می‌برد

تا چند ماه دیگر گلکسی نوت ۶ سامسونگ عرضه خواهد شد و به همین دلیل بازار شایعات مربوط به آن کاملاً داغ است. در تازه ترین شایعات یک وب‌سایت عنوان می‌کند که طی مصاحبه‌ای با اعضای کمپانی سامسونگ فاش شده است که دوربین گلکسی نوت ۶ به یک تکنولوژی تازه مجهز شده است. این تکنولوژی فوکوس خودکار مادون قرمز خواهد بود که منجر به گرفتن تصاویری باکیفیت تر از همیشه خواهد شد.
طی ماه‌های اخیر شایعات زیادی در ارتباط با فبلت گلکسی نوت ۶ سامسونگ به گوش رسیده است. از مشخصات سخت افزاری آن گرفته تا اندازه صفحه نمایش آن؛ اما کمتر در ارتباط با دوربین این دستگاه شنیده‌ایم. مهندسین کمپانی سامسونگ در تازه ترین مصاحبه‌های خود به این نکته اشاره کرده اند که دوربین گلکسی نوت ۶ از یک فوکوس خودکار مادون قرمز بهره خواهد برد.
Android Geeks ادعا می‌کند که طی مصاحبه‌ای با یکی از مهندسان کمپانی سامسونگ جزئیاتی در ارتباط با دوربین این محصول به دست آمده است. این مهندس که درخواست کرده نام آن فاش نشود عنوان می‌کند که محصول آینده سری نوت سامسونگ به یک دوربین با تکنولوژی جدید فوکوس خودکار مادون قرمز مجهز است. هرچند که هیچ مشخصات دیگری منتشر نشده است و می‌تواند این خبر نیز یک شایعه باشد.
مهندس سامسونگ به خبرنگاران این وب‌سایت گفته است که این غول دنیای فناوری در حال آزمایشات خود بر روی این تکنولوژی است. با استفاده از این تکنولوژی دوربین قادر خواهد بود تا در شرایط کم نور نیز تصاویر بسیار باکیفیتی را تولید کند. مادون قرمز این تکنولوژی اشیاء و انسان را به خوبی تشخیص خواهد داد تا در نتیجه شاهد فوکوس بهتری باشیم.
همانطور که می‌دانید دوربین گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج (دو پرچم‌دار تازه وارد سامسونگ) لقب بهترین دوربین گوشی‌های هوشمند را به خود اختصاص داده اند. با توجه به اطلاعات این مهندس کمپانی سامسونگ، دوربین گلکسی نوت ۶ هم دارای دیافراگمی نزدیک به دیافراگم دوربین این دو گوشی هوشمند خواهد بود. البته این اخبار می‌تواند شایعه‌ای بیش نباشد. اما اگر این صحبت‌ها به حقیقت تبدیل شود، می‌توان انتظار داشت که دوربین گلکسی نوت ۶ سامسونگ چیزی متفاوت از تمامی گوشی‌های هوشمندی خواهد بود که تا به حال عرضه شده است.

androidheadlines : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − یک =

10 + = 11