ترسیمات حرفه‌ای و یادداشت‌برداری با اپلیکیشن Paper آی او اس

نیونارنجی : هنگامی که فکر می‌کنید، نیاز است که ایده خودتان را بر روی یک کاغذ بیاورید. اپلیکیشن Paper یا کاغذ بهترین گزینه برای ترسیم و ارتباط بین نوشته‌ها، عکس‌ها و نقاشی‌های شماست. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از بهترین اپلیکیشن‌های آی او اس عرضه شده بپردازیم.

با نیونارنجی همراه باشید.
در ابتدا اپلیکیشن Paper توسط استودیو FiftyThree مخصوص آیپد‌ها عرضه شد و پر از خرید‌های درون برنامه‌ای بود. اما هنگامی که این اپلیکیشن مسیر سودآوری خودش را به سوی عرضه قلم‌های هوشمند تغییر داد، آن را به صورت کاملاً رایگان به عرضه رسانید. FiftyThree پس از کسب نظرات مثبت از سوی منتقدین و همچنین دریافت جایزه بهترین اپلیکیشن سال توسط اپل، به فکر عرضه یک نسخه یونیورسال از اپلیکیشن خودش افتاد و پس از چندی موفق شد تا Paper را به پتلفرم آیفون بیاورد.

اگر اهل خلاقیت هستید و یا شغل شما طراحیست، به جرأت می‌توان گفت که اپلیکیشن Paper به همراه قلم‌های هوشمندش گزینه‌ای ایده آل و عالی برای شما خواهد بود. علاوه بر آن شما قادر خواهید بود تا چک لیست‌های زیبایی را برای خود طراحی کرده و از آنها در امور مختلفتان استفاده نمایید. به تازگی نیز بروزرسانی جدیدی برای این اپلیکیشن عرضه گردیده که آن را دستخوش تغییراتی جدیدتر نموده است. این بروزرسانی قالب بندی خودکار متون را بهبود بخشیده تا در کمترین زمان ممکن نوشته‌های شما زیباتر جلوه کنند. علاوه بر آن از طریق iOS Share Extension قادر خواهید بود تا نوشته‌ها و عکس‌هایتان را به طور مستقیم به Paper اضافه نمایید. از دیگر تغییرات اعلام شده در این بروزرسانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    ایده‌های نوشتاری جدید با متنی Bold شده آغاز خواهند شد و به صورت اتوماتیک در ادامه به حالت نورمال درخواهند آمد.
•    ایده‌های نوشتاری به صورت عمودی درست در وسط فضاهای حالت خطوط راهنما قرار خواهند گرفت.
•    ترمیم باگ‌ها

دانلود نسخه مخصوص آیفون اپلیکیشن Paper به صورت کاملاً رایگان

اختصاصی : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =

− 1 = 9