ویرایش آنلاین فایل های PDF؛ هر آنچه باید بدانید

آیا می دانستید که برای ساخت فایل های پی دی اف و یا ویرایش آن ها لزوما نباید نرم افزار جانبی بر روی رایانه خود نصب کنید؟
اگر از رایانه ای استفاده می کنید که به شما امکان استفاده از ابزار های خودتان را نمی دهد و یا برنامه Adobe Reader بر روی آن نصب نیست – برنامه ای که شامل قابلیت ایجاد فرم های ساده و امضای الکترونیکی می شود – می تواند به راهکار های آنلاین روی آورید تا ویرایش مدرنی برای فایل های PDF تجربه کنید.
در ادامه مقاله می خواهیم پیرامون این زمینه نکته و ترفند هایی را برای بهره بیشتر از مرورگر ها به شما بیاموزیم. نیازی به دانلود هیچ ابزاری نخواهید داشت.
در ادامه با مشروح مقاله همراه ما باشید.

۱ – گوگل درایو

به کمک سرویس درایو گوگل می توانید بسیاری از کار های خود را پیگیری کنید؛ در آینده نیز مقاله ای پیرامون ترفند های اختصاصی این سرویس منتشر خواهیم کرد. یکی از قابلیت های ویژه گوگل درایو در زمینه فایل های PDF، شناسایی اپتیکال کارکتر ها (OCR) نام دارد. هنگامی که فایل پی دی افی را در اختیار دارید که متن به صورت تصویر ذخیره شده، به صورت معمول نمی توانید در آن متن جست و جویی داشته باشید. با این حال اگر آن را در سرویس گوگل داکس ذخیره کنید، امکان جست و جو فراهم می آید.

ویرایش آنلاین فایل های PDF
ویرایش آنلاین فایل های PDF

در بررسی های ما، این سرویس از شر تصویر خلاص شد و به صورت اختصاصی متن را با رنگ و فونت خود شناسایی کرد. به کمک آن می توانید پاراگراف ها را اسکن کرده، متون دست نوشته را پردازش کنید و سایر آیتم های مربوط به فرمت PDF را مورد استفاده قرار دهید. گوگل درایو همچنین پس زمینه ها را کنار می زند و در نتیجه فایل PDF با کانتراست بالا و امکان مطالعه آسان ذخیره می شود.
در نهایت گوگل درایو امکان اتصال به هاست سایر اپلیکیشن های آنلاین در فروشگاه کروم جهت ویرایش بهتر فایل های PDF را فراهم کرده است.

ویرایش آنلاین فایل های PDF
ویرایش آنلاین فایل های PDF

۲- ویرایشگر PDF نیترو

اگر تنها چیزی که برایتان مهم است سند ورد بوده و یا PDF و شاد هم PDF به اکسل یا پاورپوینت، پس حتما سرویس Nitro Suite و تبدیل کننده های آنلاین آن را امتحان کنید. این سرویس ها شامل www.pdftoword.com، www.wordtopdf.com، www.pdftoexcelonline.com، www.exceltopdfonline.com، www.pdftoppt.com و یا www.ppttopdfonline.com.

ویرایش آنلاین فایل های PDF
ویرایش آنلاین فایل های PDF

تنها کاری که باید بکنید، کلیک بر روی آیکون فلش رو به پایین است تا نوع فایل جهت تبدیل و یا فرم را انتخاب کنید، فایل مربوطه را جهت تبدیل فرمت انتخاب کرده و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. نیترو فایل ها تبدیل کرده و سپس مستقیما برایتان ایمیل می کند. از این ساده تر نمیشه!

۳- PDFescape

این سرویس از سال ۲۰۰۸ راه اندازی شده و تاکنون پیشرفت قابل توجهی داشته است.

ویرایش آنلاین فایل های PDF
ویرایش آنلاین فایل های PDF

گذشته از بهبود های رابط کاربری، قابلیت های جدیدی نیز تاکنون به این سرویس افزوده شده اند. حالا می توانید به راحتی متون را های لایت کنید، نقاشی بکشید، متن بیافزایید و یا تصویری قرار دهید؛ همه به صورت آنلاین و بدون نیاز به نصب برنامه جانبی.

ویرایش آنلاین فایل های PDF
ویرایش آنلاین فایل های PDF

همچنین امکان افزودن زمینه های فرم مانند نظیر چک باکس ها، دکمه های رادیویی و همچنین باکس متن ها فراهم شده است. این سرویس همچنین شامل قابلیت تغییر آسان اسناد می شود و گزینه هایی نظیر چرخاندن، کراپ و یا افزودن صفحه های بیشتر را به سرویس رسانده است.
خوشبختانه سرویس PDF escape دیگر همچون گذشته واتر مارک لوگوی خود را به فرم ها نمی افزاید!

۴- Online 2 PDF Converter

اگر تنها به اعمال ویرایش های ساده و سریع در اسناد خود نیاز دارید، احتمالا این سرویس می تواند یکی از گزینه های اصلی شما باشد.

ویرایش آنلاین فایل های PDF
ویرایش آنلاین فایل های PDF

این سرویس امکان تبدیل – کانورت – فایل های مختلفی را بین شکل های مختلف PDF شامل می شود و اسناد، تصاویر، اسناد MS Office، اسناد باز و فایل های XPS وب سایت ها را پشتیبانی می کند. شما باید فایل های مختلف را انتخاب و سپس به شکل یک فایل پی دی اف درآوردید. به جای کانورت SpreadSheet ها، اسناد و یا اسلاید ها به صورت تکی به پی دی اف، می توانید آن ها را با هم ترکیب نمایید. این سرویس امکان ادغام ۲۰ فایل را در کنار هم می دهد.
امیدواریم از سرویس های پیشنهادی در این مقاله نهایت بهره را برده باشید. علاوه بر موارد یاد شده می توانید سرویس های دیگری نظیر نظیر PDF filler و PDF Online را نیز امتحان کنید و در نهایت به یک انتخاب خوب برسید.
حال نظر شما پیرامون ویرایش، ساخت و ادغام فایل های پی دی اف با ابزار های آنلاین چیست؟ آیا این روش بهتر از نصب برنامه های جانبی نظیر فاکسیت و ادوب ریدر است؟ نظرات و سوالات خود در این زمینه را با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

makeuseof : منبع

نویسنده : پرهام مارزلو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + هفت =

87 − = 86