رسمی: سامسونگ ۲۱ فوریه از پرچمدار جدید کهکشانی‌ها رونمایی خواهد کرد

نیونارنجی : منابع رسمی ساعاتی پیش اعلام کردند که دعوت نامه ای از طرف سامسونگ برای تاریخ ۲۱ فوریه به دستشان رسیده است و در این بین هیچ شکی نیست که در طی این مراسم از تلفن‌های هوشمند گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج سامسونگ رونمایی خواهد شد. نکته جالب آن که کنفرانس ال‌جی نیز در همان روز خواهد بود که آن کمپانی نیز تلفن هوشمند جی ۵ خود را به معرض عموم نمایش خواهد داد.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
در کنار این دعوت‌نامه ویدیوی کوتاهی در ارتباط با هدست واقعیت مجازی Gear VR نیز وجود داشت که به نظر می‌رسد سامسونگ برای این هدست نیز برنامه‌های خاصی را تدارک دیده باشد.
همانطور که میدانید تاریخ انتشار رسمی گلکسی اس۷ یازدهم مارس اعلام شده است و گلکسی اس ۷ اج نیز به احتمال فرآوان با کمی تاخیر وارد بازار شود. هرچند که در حال حاضر گمانه زنی‌های بیشماری در ارتباط با مشخصات فنی و ظاهری پرچمدار جدید سامسونگ وجود دارد، اما حداقل می‌توانیم مطمئن باشیم که از این تلفن هوشمند ۵٫۱ اینچی در تاریخ ۲۱ فوریه رونمایی خواهد شد و برای نخستین بار سامسونگ کهکشانی جدید خودش را در معرض نمایش عموم قرار خواهد داد.

MWC یا کنگره جهانی موبایل، به عنوان مهم‌ترین رویداد در زمینه تلفن‌های همراه شناخته می‌شود که در بارسلونا اسپانیا برگزار خواهد شد. به نظر می‌رسد که در نمایشگاه MWC امسال شاهد عرضه پرچمداران قدرتمندتری نسبت به گذشته باشیم.

 

androidauthority : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.