گلکسی نوت ۶ همراه با استاندارد IP68 ضد آب و پردازشگر iris [شایعه]

از پرچمداران و حتی میان رده های خوب امروزی در بین کمپانی های قدرتمند، انتظارات جدیدی همچون سنسور اثر انگشت، ضد آب بودن و حتی صفحه خمیده انتظار می رود و چنین قابلیت هایی می توانند به فاکتور های کلیدی در آمار فروش نهایی تلفن ها بدل شوند. گلکسی S7 و گلکسی S7 edge دوباره استاندارد ضد آب بودن را به سری S تلفن های سامسونگ برگرداندند. این قابلیت در ابتدا با گلکسی S5 این شرکت معرفی شد و سامسونگ آن را به خاطر مواد طراحی خاص در گلکسی S6 فراموش کرد. اما حالا با گلکسی S7 دوباره آن را زنده کرده است.
با مشروح مقاله همراه ما باشید.
اگر امیدوار بوده اید سامسونگ این رسالت را در نسل جدید سری نوت خود دنیال کند، به نظر می رسد آرزویتان برآورده شده، چرا که گزارشی دقیقا به همین موضوع اشاره کرده است. احتمالا گلکسی نوت ۶ همان استاندارد ضد آب IP68 را ارائه می کند که در S7 و نسخه اج آن دیدیم؛ استانداردی که اخیرا امکان قرار گرفتن آن ها تا ۱۶ ساعت در زیر آب را بدون هیچ مشکل فراهم کرده است.
این یک خبر بسیار خوب برای علاقه مندان و دارندگان همیشگی سری نوت سامسونگ است که قصد خرید نسل ششم آن را دارند، البته تنها قابلیت جدیدی که احتمالا در این محصول قرار می گیرد همین یک مورد نیست. در همین گزارش، گفته می شود گلکسی نوت ۶ میزبان پردازشگر iris جهت آنلاک تلفن و دیگر بخش های امنیتی آن می باشد؛ یک خبر خوب دیگر برای علاقه مندان به سری نوت!
در واقع اخیرا ۲۰۰ قطعه از محصول “Iris Cam” در لیست خرید محصولات آزمایشی سامسونگ و دیتابیس ورودی آن دیده شده است. ما احتمال می دهیم هدف سامسونگ از این سفارش، افزودن پردازشگر یاد شده در گلکسی نوت ۶ خود باشد. اگر این شایعات همه درست باشند، احتمالا یک غول بزرگ در

انتهای ماه جولای سال جاری به دستمان خواهد رسید، زمانی که احتمالا نوت ۶ رونمایی و عرضه می شود. در تصویر زیر نمایی از لیست سفارش سامسونگ که در مورد آن حرف زدیم را مشاهده می کنید.

گلکسی نوت 6
گلکسی نوت ۶

مطمئنا طی هفته های آینده خبر های بیشتری پیرامون امکانات احتمالی گلکسی نوت ۶ منتشر می شود که آن ها را به عرض شما خواهیم رساند. حال نظر شما پیرامون این شایعات و امکانات احتمالی در نسل جدید نوت سامسونگ چیست؟ سوالات و نظرات خود پیرامون این موضوع را با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

phonearena : منبع

نویسنده : پرهام مارزلو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.