Clash Royale ستاره جدید سوپرسل در دسترس عموم قرار گرفت + دانلود

نیونارنجی: بالاخره کمپانی سوپرسل در روز گذشته دومین ستاره خودش را روانه بازار بازی‌های موبایلی کرد و در دسترس کاربران دو پلتفرم اندروید و آی او اس قرار گرفت. بازی “Clash Royale” در اوایل ماه ژانویه بود که توسط این کمپانی انشار یافته بود اما تنها چند کشور خاص قابلیت دانلود این بازی بر روی گوگل پلی و اپ استور را داشتند. حال تمامی کاربران دو پلتفرم ذکر شده قادر هستند تا این بازی زیبا را دریافت کرده و از آن لذت ببرند.در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
“کلش رویال” بر خلاف تصورات نسخه دوم بازی کلش آو کلنز نخواهد بود و به عنوان یک بازی مستقل عمل خواهد کرد. این بازی فوق العاده زیبا دارای سبک کارتی است که از شخصیت‌های معروف بازی کلش او کلنز بهره می‌برد و آنها را به یک فضای تازه‌ای از بازی‌های آنلاین خواهد برد. اما هدف کاملاً با بازی کلش آو کلنز یکی است. در این بازی نیز شما می‌بایست سربازان خودتان را فرستاده و دشمنان را از پای درآورید و در کنار آن با استفاده از جادو و نگهبانان، از کاخ سلطنتی خود نیز در برابر هجمه‌های دشمن محافظت نمایید. کاراکتر‌های بازی کاملاً آشنا خواهند بود. Giant، Wizard، Princess، Golem، Baby Dragon، Witch و Muskeller از جمله کاراکتر‌هایی هستند که شما با آنها در کلش آو کلنز نیز آشنا هستید.

شما در این بازی کارت‌های متعددی خواهید داشت که می توانید به وسیله آنها به جنگ با دشمن بروید. علاوه بر آن، کلش رویال یک بازی تیمی نیز می باشد و شما قادر خواهید بود تا یک تیم تشکیل داده و از کارت‌های سایر اعضا نیز در این جنگ ریل تایم بهره ببرید. سعی کنید در این بازی با تخریب کاخ‌ پادشاه دشمنانتان، تاج پادشاهی را تصاحب کنید.
حال این که آیا کلش رویال می‌تواند موفقیت کلش آو کلنز را برای سوپرسل دوباره تکرار کند یا خیر بحثی اس که جهت روشن شدن نیاز به زمان دارد. اما آنگونه که به نظر می‌رسد شما با یک بازی بسیار خوب در محیطی فانتزی همراه خواهید بود و تجربه‌ای تازه را از بازی‌های آنلاین به دست خواهید آورد.
سوپرسل در بیانیه‌ای نوشته است: ” با عرضه کلش رویال ما قصد داریم تا چیز متفاوتی را به ارمغان آوریم. تجربه یک جنگ تن به تن با شرایطی متفاوت. ما میخواهیم که کلش رویال به یک بازی تبدیل شود که کاربران در هر سطح از تجربه بتوانند با یکدیگر به رقابت بپردازند. به همین جهت تصمیم بر عرضه جهانی این محصول را گرفتیم.”
هم اکنون می‌توانید بازی کلش رویال را از گوگل پلی و اپ استور برای دو پلتفرم اندروید و آی او اس دریافت نمایید.

 

clashroyale : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه − 1 =

4 + 5 =