طراحی تنظیمات اندروید N شامل تغییراتی خواهد بود

نیونارنجی :  در روز‌های اخیر ما شاهد انتشار پیش نمایش‌هایی از نسخه بعدی سیستم عامل گوگل هستیم که نشان از یک سیستم عاملی با طراحی متفاوت می‌دهند. در تازه ترین این پیشنمایش‌ها تصاویری از بخش تنظیمات گوگل منتشر شده است که نشان می‌دهد بالاخره شنا با تنظیماتی متفاوت و البته بهتر در اندروید N روبه رو خواهید بود.

همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، منو سمت چپ مربوط به اندروید مارشمالو بوده و دو تصویر سمت راست پیشنمایش‌هایی از اندروید N می‌باشند. هرچند که این تصاویر قطعی، واقعی و نهایی نخواهند بود اما می‌توان چنین انتظاری را از گوگل داشت.

با توجه به تصاویر می توان گفت که تغییرات کاملاً واضح هستند. جدا از سایه بالایی مربوط به نوتیفیکیشن‌ها که به یک سنت در تلفن‌های اندرویدی تبدیل شده است، ما شاهد آن هستیم که تقسیم بندی قسمت‌ها متفاوت تر از گذشته شده است و تنظیمات منسجم تر شده تر از گذشته خواهند بود.

نکته جالب دیگری که در این بین با آن روبه رو هستیم، توضیحاتی است که شما در زیر هر قسمت آنها را مشاهده می‌کنید. بدین صورت دیگر نیاز نیست حتماً وارد آن تنظیمات شوید تا بتوانید ببینید بخش مورد نظر شما چگونه تنظیم شده است. به عنوان مثال با نگاه به بخش Wi-Fi مشاهده خواهید کرد که نام وای-فایی که به آن متصل هستید نوشته شده است و یا بخش Data usage را که مشاهده کنید میزان استفاده شدن از دیتا را مشاهده خواهید کرد.

هرچند ممکن است تا زمان انتشار این طراحی‌ها بارها به تغییر منجر شوند، اما می‌توان گفت که تغییرات اعمال شده دوست داشتنی تر و همچنین کاربردی تر از گذشته شده اند. نظر شما در این باره چیست؟

نویسنده : معین کریمی

منبع : www.ubergizmo.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 1 =