دکمه مرموز “پلاس” رویت شده در اینستاگرام چیست؟

نیونارنجی : به گزارش برخی کاربران به نظر می‌رسد که در نسخه آی او اس اینستاگرام  یک دکمه با آیکون پلاس دیده شده است که در تصویر نیز قابل رویت است. پس از آن که کاربران این دکمه را فشار می‌دهند، تصاویر موجود در Camera roll جهت آپلود کردن در اینستاگرام به نمایش درمی‌آیند اما عملاً هیچ اتفاقی نمی‌افتد. با این حال سرعت اینستاگرام به اندازه کافی برای پاک کردن آن کافی بوده است که با ارائه یک بروزرسانی دیگر شاهد آن نباشند. در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
این اتفاق منجر به حدس و گمانی شده است که ممکن است اینستاگرام در حال تست ویژگی‌های جدیدی در سطع این نرم افزار است. با این حال هنوز معلوم نیست که عملکرد دقیق این دکمه چه خواهد بود اما می‌توان پیشبینی کرد که این کلید به کاربران اجازه خواهد داد تا عکس‌های متعددی را در یک پست به مانند یک اسلایدشو تبلیغاتی قرار دهند.

برخی نیز بر این باورند که این کلید به کاربران اجازه می‌دهد که تصاویر جدیدتری را در کمترین زمان ممکن آپلود کنند. تا پیش از این بسیاری از کاربران اینستاگرام درخواست یک قابلیتی که آنها را ممکن سازد تا پست یک فرد را دوباره بتوانند پست کنند، کرده بودند و نام آن را نیز “regram” گذاشته بودند. تعجب می‌کنیم که اینستاگرام با این همه عظمت چنین قابلیتی را تا به حال به اپلیکیشن خودش اضافه نکرده است. ولی این کلید می‌تواند همان regram خودمان باشد!

در هر صورت اینستاگرام به سرعت با ارائه یک بروزرسانی این کلید را حذف کرد تا حدس و گمان در ارتباط با این کلید پلاس همچنان پا برجا بماند، اما به زودی مشخص خواهد شد که این کلید مرموز چه وظیفه‌ای را بر عهده خواهد داشت.

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − یازده =