بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه گلکسی اس ۶ طی دو روز در کره به فروش رفت

کمپانی سامسونگ گویا قصد دارد تا با دو پرچمدار جدید خودش سود هنگفتی را به جیب بزند. از کره خبر می‌رسد که در دو روز نخست پیش فروش این دو محصول، بیش از ۱۰۰ هزار قطعه از آنها فروش رفته است. این میزان فروش تنها در طی دو روز و در کشور کره جنوبی رقم خورده است. حال باید دید که پس از عرضه جهانی گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج چه میزان سودی را برای غول کره‌ای تلفن‌های هوشمند رقم می‌زند . در ادامه با نیونارنجی همراه باشید.
دقیقاً هفته گذشته بود که اعلام شد دو گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج فروش قابل توجهی را در کره جنوبی نداشته اند. اما سامسونگ طی یک خبر رسمی اعلام می‌کند که پیش فروش دو پرچمدار جدیدشان بسیار بیشتر از پیش بینی آنها بوده است و آنها آینده خوبی را برای محصولات جدید خود می‌بینند.
با توجه به گزارشات خانواده گلکسی اس ۷ سامسونگ مجموعاً ۱۰۰ هزار قطعه را طی دو روز در کره جنوبی فروخته است. اگر به طور دقیقتری به این آمار نگاه کنیم، حدود ۶۰ هزار قطعه در ساعات نخستین پیش فروش این محصول در روز جمعه فروخته شده است و ۴۰ هزار قطعه دیگر نیز در روز بعد به فروش رفته اند. به نظر می‌رسد که این آمار برای فهمیدن میزان محبوبیت پرچمداران جدید سامسونگ کافی است. پرچمدارانی که قصد دارند تا داستان را به نحوه دیگری به سود سامسونگ تغییر دهند.
البته توجه داشته باشید که این ۱۰۰ هزار قطعه فقط برای بازار کره جنوبی بوده است و این به معنی آن است که اگر ما سایر بازار‌های بین المللی دیگر را نیز به این آمار اضافه کنیم، تعداد بسیار بالاتر از آنچیزی خواهد بود که فکرش را می‌کنید. در حال حاضر این دو محصول سامسونگ در کشور‌های دیگر نیز به صورت پیش فروش عرضه می‌شوند اما تا به این لحظه سامسونگ آمار دقیقی از آنها ارائه نکرده است.

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.