Miitomo نخستین بازی موبایلی نینتندو در ۱۷ مارس عرضه خواهد شد

Miitomo نخستین بازی موبایلی کمپانی ژاپنی نینتندو خواهد بود. این شرکت قصد دارد تا با عرضه بازی موبایلی خودش، ورود قدرتمندانه‌ای را به این عرصه داشته باشد. حساب کاربری نینتندو ژاپن روز گذشته خبری را مبنی بر عرضه این بازی در تاریخ ۱۷ مارس منتشر کرد. این در حالیست که در گذشته عنوان شده بود بازی Miitomo در ماه مارس به عرضه جهانی در خواهد آمد. در ادامه با نیونارنجی همراه باشید.
در گذشته شنیده بودیم که نینتندو قرار است بازی Miitomo را در ماه مارس به عرضه درآورد، اما این سوال پیش می‌آید که دقیقاً چه روزی از این ماه شاهد عرضه این بازی هستیم؟ خبر خوب آن که نینتندو اعلام کرده است از نخستین بازی موبایلی خودش در تاریخ ۱۷ مارس رونمایی خواهد کرد و آن را به عرضه درخواهد آورد.

البته توجه داشته باشید که این زمان عرضه بر روی حساب کاربری نینتندو ژاپن قرار گرفته است. این بدان معنا خواهد بود که تاریخ ذکر شده برای کشور ژاپن بوده و ما حدس می‌زنیم که عرضه بین المللی این بازی چندروز بعدتر اتفاق افتد. اما در هر صورت چیزی که مشخص است، عرضه این بازی برای تمامی مناطق طی دو هفته اخیر اتفاق خواهد افتاد.

گیمرها می‌توانند جهت اجرای این بازی از همین حالا در آن ثبت نام کنند. Miitomo یک بازی RPG، اکشن و یا مسابقه‌ای است. شما در این بازی می بایست یک آواتار ساخته و به سوالاتی که در ارتباط با خودتان است پاسخ دهید. درواقع این بازی می تواند یک زندگی مجازی باشد و مناسب برای افرادی خواهد بود که کمتر با جامعه ارتباط برقرار می‌کنند.

Miitomo بازی خاصی خواهد بود که شاید با آنچه که در ذهن شماست تفاوت‌های زیادی را داشته باشد. لازم به ذکر است که این بازی به صورت رایگان عرضه خواهد شد، هرچند که انتظار می‌رود در آن شاهد پرداخت‌های درون برنامه‌ای نیز باشیم.

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =

79 − 75 =