صفحه کلید Word Flow مایکروسافت برای آی او اس منتشر شد

کمپانی مایکروسافت روز گذشته اپلیکیشن صفحه کلید Word Flow که مخصوص پلتفرم ویندوز ۱۰ موبایل بود را به سیستم عامل آی او اس آورد. این صفحه کلید به جهت دارا بودن قابلیت‌هایی مانند «تایپ تنها با یک دست» از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و شاید بسیاری از دارندگان گوشی‌های آیفون مشتاقانه منتظر انتشار آن بوده اند.
چندی پیش این کمپانی اعلام کرد که تولید گوشی‌های هوشمند دیگر در اولویت نخست برنامه ریزی‌های آن‌ها برای سال ۲۰۱۶ نبوده و با توجه به فروش کم محصولات لومیا قصد دارد سمت و سوی تجارت خود را تغییر دهد. هرچند که منظور خروج از صنعت گوشی‌های هوشمند نیست چرا که کمپانی در حال انتشار اپلیکیشن‌های خود مخصوص پلتفرم‌های رقبایش است. این کمپانی تا به حال چندین اپلیکیشن مختلف را برای سیستم عامل اندروید منتشر کرده است ولی این گونه به نظر می‌رسد که عرضه اپلیکیشن صفحه کلید Word Flow برای سیستم عامل آی او اس از مهم ترین هدف‌های این کمپانی بوده است.
سیستم عامل موبایلی اپل طی سال‌های اخیر دستخوش تغییرات زیادی شده است؛ اما از مهم‌ترین آن‌ها باید به اهدای مجوز نصب صفحه کلید‌های شخص ثالث بوده است که به همراه عرضه آی او اس ۸ این قابلیت بر روی گوشی‌های هوشمند آیفون محیا شد. از آن زمان توسعه دهندگان مختلفی صفحه کلید‌هایی را برای این پلتفرم محبوب ساختند که از معروف ترین آن‌ها باید به Swype و SwiftKey اشاره کرد. حالا خبر خوب برای تمامی کاربران آیفون‌ها آن است که مایکروسافت نیز با عرضه Word Flow نام خودش را در این لیست اضافه کرد.

صفحه کلید Word Flow مایکروسافت
صفحه کلید Word Flow مایکروسافت

شاید هر کاربر اندرویدی نتوانت رابطه خوبی را با گوشی‌های اندرویدی برقرار کند اما می‌توان گفت که صفحه کلید مجازی این پلتفرم جزو محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های صفحه کلید است و دلیل آن هم وجود قابلیتی به نام «آرک مود» جهت نوشتن بدون دغدغه تنها با یک دست است.
هم اکنون می‌توانید نسخه آی او اس اپلیکیشن صفحه کلید Word Flow را از طریق این لینک دانلود کنید. توجه داشته باشید که این اپلیکیشن تنها مجهز به زبان انگلیسی است.

phonearena : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =