مایکروسافت گاراژ، دو اپلیکیشن Hub Keyboard و Next Lock Screen را بروزرسانی کرد

نیونارنجی : تیم توسعه دهنده مایکروسافت گاراژ در روز گذشته دو اپلیکیشن صفحه مجازی Hub و قفل صفحه Next Lock Screen را با تغییرات بسیار مهمی بروزرسانی کرد. مایکروسافت همواره سعی بر آن داشته که به پلفترم‌های دیگر نفوذ کرده و درواقع به کسب محبوبیت بپردازد.

به همین خاطر تیم مایکروسافت گاراژ که جزو تیم های محبوب این کمپانی نیز به حساب می‌آید، از اپلیکیشن‌هایی نظیر لانچر Arrow، قفل صفحه Next Lock Screen و صفحه کلید Hub بر روی پلتفرم اندروید رونمایی کرد. هرچند که نسخه‌های انتشار یافته از این محصولات ابتدایی و برای تست کردن کاربران بوده و مایکروسافت این قول را داده تا به مرور زمان این اپلیکیشن‌ها را بهبود ببخشد.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشید

به عنوان مثال می‌توان به اشکالات موجود در صفحه کلید Hub و عدم پشتیبانی کامل Next Lock Screen از اسکنر اثر انگشت تمامی دستگاه‌ها اشاره کرد. به نظر می‌رسد که بروزرسانی جدید این دو محصول توانسته اند تا حد زیادی اشکالات را برطرف کرده و محصولی خوب را از مایکروسافت ارائه دهند.

اپلیکیشن صفحه کلید Hub تغییرات زیر را به خود دیده است:
•  اتمام اتوماتیک جملات (در آینده‌ای نزدیک کلمات بیشتری اضافه خواهند شد)
•  رفع باگ‌های اساسی
هرچند که هنوز ما شاهد قابلیت سوایپ کردن در این صفحه کلید نیستیم و همچنان باگ‌هایی نیز وجود خواهند داشت. البته این نکته لازم به ذکر است که Hub Keyboard تنها نسخه پیشنمایشی از محصول نهایی این صفحه کلید است.

اپلیکیشن قفل صفحه Next Lock Screen تغییرات زیر را به خود دیده است:
• بهبود اسکن اثرانگشت در دستگاه‌های قابل پشتیبانی (دستگاه‌های سامسونگ و اندروید ۶ به بالا)
• صفحه مربوط به قفل اپلیکیشن‌ها دقیق تر از گذشته

شما قادر خواهید بود تا اپلیکیشن Next Lock Screen و Hub Keyboard Preview را با کلیک بر روی نام این دو، به صورت رایگان دریافت نمایید.

neowin : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =