مایکروسافت برترین ویژگی‌های ویندوزفون را به اندروید و iOS می‌آورد

نیونارنجی : کمپانی مایکروسافت سالیانی است که در تلاش است تا بتواند در بازار تلفن‌های هوشمند با سایر پلتفرم‌ها به رقابت بپردازد اما آنها تا به حال موفق نشده اند که حتی به نزدیکی دو رقیب خود اندروید و iOS برسند. با این حال این قضیه نتوانسته است جلوی رویاهای بزرگ مایکروسافت را بگیرد. در حقیقت آنها امیدوارند که بتوانند با عرضه اپلیکیشن صفحه کلید اختصاصی خود به نام Word Flow برای تمامی پلتفرم‌ها شامل اندروید و iOS، بتوانند تمام نیاز‌های کاربران را از این حیث رفع نمایند.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشیداگر از یک تلقن هوشمند ویندوزی استفاده می‌کنید که هیچ، اما اگر شما از پلتفرم‌های دیگر استفاده می‌کنید قطعاً این صفحه کلید برای شما نام آشنا نخواهد بود. خیلی سخت است که در مورد یک صفحه کلید هیجان زده شد، اما وقتی پای ویژگی‌هایی مانند انواع ژستور‌ها و عکس العمل‌های کششی که وسط باشد،  میتواند خبر ارائه این صفحه کلید برای دو پلتفرم اندروید و iOS جذاب باشد.

با توجه به این اتفاقات مایکروسافت واقعاً می‌خواهد تا تجربه داشتن یک ویندوزفونی را در کاربران پلتفرم‌های دیگر القا کند که در این بین صفحه کلید Word Flow تنها یکی از ویژگی‌های دیوانه کننده و جذاب این پلتفرم است. می‌توان گفت که مایکروسافت با این کار به صورت کاملاً اخلاقی قصد دارد تا نظر کاربران سایر پلتفرم‌ها را به خود جلب کند تا بتواند به آنها ثابت کند که اسمارت‌فون های این کمپانی قابل اعتماد خواهند بود.

این کمپانی با ارسال ایمیل نسخه بتای این صفحه کلید را در اختیار کاربران خود قرار داده است و بنابر اعلام گزارشات به زودی نسخه نهایی صفحه کلید Word Flow را برای دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه خواهد کرد. باید دید که پروژه بعدی مایکروسافت برای عرضه به سایر پلتفرم‌ها کدام ویژگی خود خواهد بود؟!

slashgear : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.