ساخت تلفن هوشمند گلکسی اس ۷ اج توسط وبسایت سامسونگ تایید شد

نیونارنجی : درحالی که سامسونگ ساخت سری اس تلفن‌های هوشمند خودش را ادامه می‌داد، خبر از پیوستن یک عضو منحنی به این خانواده داد. این تلفن هوشمند صفحه منحنی در سال گذشته و با نام گلکسی اس ۶ اج به عرضه سمی درآمد و مورد استقبال نیز واقع شد. وقتی سامسونگ با محبوبیت بالای تلفن هوشمند منحنی اش مواجه شده است، غیر عقلانی به نظر می‌رسید که روند ساخت این نوع تلفن‌ها را در سری‌ بعدی از خانواده اس کهکشانی‌هایش ادامه ندهد. در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
شاید شما فکر کنید که چگونه ما اینقدر مطمئن حرف می‌زنیم. این خبر به لطف رویت مدل جدید گلکسی اس ۷ اج بر روی وبسایت‌های رسمی SamMobile و Galaxyclub است که به دست آمده است. در تصویر زیر به وضوح می‌توانید مشاهده کنید که با درج نام Galaxy S7 Edge، سامسونگ قصدش را از ساخت این مدل بیان کرده است.

تلفن هوشمند گلکسی اس 7
تلفن هوشمند گلکسی اس ۷

به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد تا تلفن‌های منحنی خودش را گسترش ببخشد و می‌توان انتظار هر محصول شگفت انگیزی را از این غول کره‌ای داشت. این خبر ردی بر شایعاتی بود که همگی عنوان می کردند کهیکی از پرچمداران جدید کهکشانی‌های سامسونگ، دیگر همانند مدل قبلی یعنی گلکسی اس ۶ اج دارای یک مدل صفحه منحننی نخواهد بود.

 در حال حاضر هیچ اطلاعات دقیقی از سخت افزار و ظاهر این تلفن هوشمند وجود ندارد بنابر این تنها باید منتظر ماند و دید که چه زمانی سامسونگ از تلفن هوشمند صفحه منحنی جدیدش رونمایی خواهد کرد.

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.