مک بوک پرو ۲۰۱۶ به تاچ بار OLED و تاچ آی‌ دی مجهز خواهد بود

شایعاتی پیرامون نسل آینده‌ی مک بوک‌های اپل به گوش می‌رسد. یک تحلیلگر مطرح اپل می‌گوید که مک بوک های بعدی از یک تاچ بار OLED و یک تاچ آیدی مشابه آیفون‌ها بهره خواهد برد. این شایعه در حالی شدت می‌گیرد که اپل در OS X 10.12 به کاربران آیفون اجازه خواهد داد تا مک بوک خود را از طریق تاچ آی‌دی باز کنند.
شایعات جدیدی که از OS X 10.12 به گوش می‌رسد آن است که اپل به کاربران آیفون اجازه می‌دهد تا از طریق تاچ آی‌دی قفل مک بوک خود را باز کنند. به نظر ایده جالبی می‌اید اما چرا خود مک بوک برای خود یک تاچ آی‌دی نداشته باشد؟ این دقیقاً همان استراتژی اپل است که مینگ چی کو تحلیلگر کمپانی KGI Securities به آن معتقد است.
به نقل از این تحلیلگر وی معتقد است که مک بوک پرو آینده اپل می‌تواند از ویژگی‌های جذاب جدیدی در پشت به‌روزرسانی‌های سخت افزاری مجهز شده باشد. مک بوک‌ها می‌توانند سال ۲۰۱۶ را به خود اختصاص دهند. ظاهراً تا نیمه دوم سال جاری دو مدل مک بوک پرو معرفی خواهند شد که از فاکتورهای اصلی آن‌ها باید به ضخامت و وزن هم، وجود یک تاچ آی‌دی، استفاده از صفحه OLED برای تاچ بار و همچنین درگاه نوع C اشاره کرد.
کو معتقد است اپل در ساخت مک بوک‌های جدید دست به تغییراتی خواهد زد که تا به حال نزده است و شما با یک کامپیوتر فلزی بسیار سبک و باریک روبه‌رو خواهید بود. بر همین اساس در گذشته نیز ما شایعاتی را مبنی بر عرضه یک مک بوک فوق باریک در اواخر سال جاری شنیده بودیم. باید منتظر ماند و دید که اپل چگونه به بازار کامپیوترها رونق خواهد بخشید.

ubergizmo: منبع

نویسنده: معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 11 =

+ 89 = 97