LinkedIn Students؛ لینکدین از نسخه مخصوص دانشجویان خود رونمایی کرد

کمپانی سازنده شبکه اجتماعی لینکدین به تازگی اپلیکیشنی را با نام LinkedIn Students عرضه کرده است. این اپلیکیشن که مخصوص دانشجویان جویای کار است، به این افراد کمک خواهد کرد تا مسیر درست شغل آینده خود را پیدا کرده و با راهنمایی‌های درست صاحب شغل ایده آل و مورد علاقه خود شوند.

شبکه اجتماعی لینکدین با شبکه‌هایی مانند فیس بوک و توییتر متفاوت است. در حال حاضر می‌توان به صورت قطع گفت که صاحبات مشاغل بزرگ حتی اگر از این شبکه اجتماعی استفاده نکرده باشند، حداقل با نام آن آشنا هستند. این شبکه اجتماعی تمرکز اصلی خودش را بر روی ارتباط بین مشاغل گذاشته است. بنابر این اگر به دنبال یک فرد در حیطه کاری خود هستید و یا به دنبال شغلی جهت استخدام می‌گردید، لینکدین بهترین مکان برای انتخاب شغل حرفه‌ای و مورد علاقه شماست. اما با توجه به کاربرد کاملاً تجاری این شبکه اجتماعی هیچ چیزی که جنبه‌ی سرگرمی داشته باشد شما پیدا نخواهید کرد. بنابر این نمی‌توانید از این اپلیکیشن به عنوان یک شبکه اجتماعی سرگرمی استفاده کنید.

کمپانی سازنده این اپلیکیشن خبر می‌دهد که به تازگی نسخه تازه‌ای از لینکدین را تهیه و تولید کرده که دارای تفاوت‌های عمده‌ای با نسخه اصلی آن است. این اپلیکیشن که لینکدین دانشجویان ” LinkedIn Students ” نام دارد، قصد دارد تا به کمک دانشجویان آماده به کار رفته و کاریابی اصولی را انجام دهد. سازندگان این اپلیکیشن معتقداند که لینکدین دانشجویان اهداف بزرگی را در سر می پروراند و قصد دارد تا از طریق ارائه مشاوره ها و راه‌های ساده به دانشجویان کمک کن تا بتوانند شغل مناسب و مورد علاقه خودشان را به راحتی پیدا کنند.

لینکدین نسخه مخصوص دانشجویان
لینکدین نسخه مخصوص دانشجویان

در توضیحات این اپلیکیشن آمده است: ” اپلیکیشن LinkedIn Students به تازگی منتشر شده است تا در انتخاب کسب و کار مناسب به شما کمک کند. این اپلیکیشن شما را در پیدا کردن مسیر‌های شغلی مناسب راهنمایی کرده تا بتوانید با اعتماد به نفس کامل به سوی انتخاب شغلتان قدم بردارید. هرچند که این تنها یک آغاز است.”

هم اکنون دانشجویان می‌توانند نسخه اندروید و نسخه آی او اس این اپلیکیشن را با کلیک بر روی پلتفرم مدنظر دانلود کرده و به دنیای بزرگ کسب و کار ورود کنند. به نظر می‌رسد امتحان این اپلیکیشن حتی برای یک بار ضرری برای شما نخواهد داشت.

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =