آیا تلفن هوشمند Meizu Pro 6 مجهز به لمس سه بعدی خواهد بود؟

نیونارنجی : لمس سه بعدی یکی از ویژگی‌های بسیار کاربردی و البته جذابی است که ما شاهد استفاده کمپانی اپل در دو محصول آیفون ۶اس و ۶اس پلاس بودیم. ویژگی که گمانه زنی‌ها جهت حضور آن در آیفون ۴ اینچی اپل نیز شنیده می‌شود و می‌تواند به افزایش قیمت این مدل نیز کمک کند. حال در این بین تولید کنندگان چینی که ثابت کرده اند  می‌توانند از قابلیت‌های مهم بهترین تلفن‌های هوشمند جهان در تلفن‌های خود استفاده کنند، گویا به فکر استفاده از لمس سه بعدی افتاده اند. در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
“یانگ یان” طراح ارشد کمپانی چینی میزو، در حساب کاربری ویبو خودش تصاویری را قرار داده که نشان دهنده استفاده یکی از تلفن‌های هوشمند این شرکت از ویژگی لمس سه بعدی (دقیقاً همانند  لمس سه بعدی آیفون) می‌باشد. هرچند که مشخص نیست این تلفن کدام مدل از تلفن‌های میزو است اما قطعاً نمی‌تواند میزو پرو ۵ مینی باشد و می‌توان حدس زد که تصویر منتشر شده مربوط به پرچمدار آینده این کمپانی، میزو پرو ۶ می‌باشد.

تلفن هوشمند Meizu Pro 6
تلفن هوشمند Meizu Pro 6

این نخستین باری نیست که ما شاهد استفاده از تکنولوژی‌های سایر کمپانی ‌ها در محصولات چینی هستیم. در روز گذشته نیز شاهد معرفی تلفن هوشمند ویوو Xplay 5 بودیم که صفحه نمایش منحنی دقیقاً همانند سامسونگ گلکسی اس ۷ اج داشت. با این حال باید منتظر ماند و دید که این تصویر مربوط به کدام تلفن این کمپانی چینی می‌باشد که در آینده عرضه خواهد شد.

ubergizmo  : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.