آیا دوربین تلفن‌های هوشمند تصاویر روی مجلات را می‌گیرند؟

نیونارنجی : تلفن‌های هوشمند روز به روز در حال پیشرفت هستند. در حال حاضر شاهد ارائه سنسور‌های قدرتمند دوربین از سوی کمپانی‌های سازنده تلفن‌ها هستیم که موجب گرفتن تصاویری فوق العاده با کیفیت و حرفه‌ای می‌شود.

به عنوان مثال می‌توان به دوربین آخرین نسل سری تلفن‌های آیفون اشاره کرد که همواره شاهد آن بوده‌ایم عکاسان حرفه‌ای نیز همواره از آن به تمجید پرداخته اند.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشید…
به عنوان مثال می‌توانید به اینستاگرام سر زده و صفحات عکاسان بزرگ دنیا را مشاهده کرد. بدون شک عکس‌های زیادی را در صفحات این هنرمندان مشاهده خواهید کرد که با دوربین‌ تلفن‌های هوشمند گرفته شده است.

دوربین‌های DSLR با کیفیت‌ بالایی که دارند سالیانی است که میزبان تصاویر گرفته شده و چاپ شده بر روی جلد مجلات بین المللی دنیا هستند. اما شاید جالب باشد بدانید که این اتمام ماجرا نیست و ما شاهد آن هستیم که رفته رفته تلفن‌های هوشمند در حال جایگزین شدن با این دوربین‌ها جهت گرفتن تصاویر باکیفیت مخصوص چاپی هستند.

به نظر می‌رسد که مجلات بزرگ این جرأت را پیدا کرده اند تا بعضی از مواقع نیز از تلفن‌های هوشمند جهت گرفتن تصاویر خود استفاده نمایند. به عنوان مثال می‌توان به مجله بسیار نامی New York اشاره کرد که همواره به خاطر عکس‌های باکیفیتی که در مجله خودش استفاده می‌کند مورد تحسین بوده است. این مجله تصاویر بخش تغذیه خودش را به وسیله یک آیفون ۶اس می‌گیرد.

مجله New York
مجله New York

 

مجله دیگر که به آن اشاره خواهیم کرد  مجله Interview است. این مجله که همواره در حال مصاحبه با سوپراستار‌های مختلف جهان است، در خیلی از مواقع جهت تصاویر استفاده شده در مجله خود از دوربین آیفون استفاده می‌کند.

 

مجله Interview
مجله Interview

 

مجله بعدی Allure نام دارد. این مجله با مضمون مدل‌های لباس و مو مشغول به فعالیت است. اکثر تصاویر استفاده شده در این مجله را نیز تصاویری گرفته شده با آیفون‌ها تشکیل داده اند.

مجله Allure
مجله Allure

 

و اما مجله O که مجله اختصاصی مربوط به اوپرا، مجری مشهور آمریکایی است. وی نیز در مجله خودش همواره از آیفون استفاده‌های زیادی را دارد.

مجله O
مجله O

 

slashgear : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.