iphone x هم منفجر شد

گوشی اپل iphone x هم منفجر شد

به تازگی یک خبر کاملا شوکه کننده در مورد اپل و گوشی iPhone X این شرکت منتشر شده که نشان می دهد گوشی iPhone X فردی در آمریکا منفجر شده است.

انفجار یک گوشی IPHONE X در آمریکا

فردی به نام راحل محمد که در ایالت واشنگتن زندگی می کند ، هفته گذشته در توییتی به اپل اعلام کرده است که گوشی iPhone X وی در زمان به روزرسانی نسخه iOS 12.1 منفجر شده است. این توییت به سرعت توجه تمام کاربران دنیای تکنولوژی را به خود جلب کرد. به گفته محمد ، گوشی iPhone X وی در حال فرآیند به روزرسانی بوده که وی گوشی را به شارژ متصل می کند. او می گوید که پس از وصل شدن گوشی به شارژ ، دود خاکستری از گوشی بیرون آمد!

نکته جالب اینکه او می گوید وقتی به روزرسانی گوشی تمام و دوباره گوشی روشن شده ، دود خاکستری از گوشی خارج شده و سپس گوشی iPhone X وی آتش گرفته است. او همچنین اعلام کرده که از سیم و شارژر رسمی شرکت اپل استفاده کرده و او همچنین گوشی را قبل از آتش گرفتن از شارژ قطع کرده بود.

واکنش اپل به انفجار گوشی آیفون ایکس چه خواهد بود؟

پس از این اتفاقات پخش پشتیبانی اپل به بررسی این موضوع پرداخته و اعلام کرده است که این موضوع یک اتفاق طبیعی در مورد گوشی iPhone X محسوب نمی شود و قصد دارد تا به کمک محمد بپردازند تا مشکل زودتر برطرف شود. موضوع جالب تر اینکه پس از این اتفاق کاربری دیگر اعلام کرده است که گوشی iPhone X وی پس از به روزسانی گوشی به iOS 12.1 ، دستگاه وی حسابی داغ شده است. اپل هم درخواست کرده این فرد به صورت خصوصی جریان را در دایرکت به آنها توضیح دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.