تصویر جدید آیفون ۷ خبر از طراحی عجیب دوربین آن می‌دهد

بار دیگر تصویری از آیفون ۷ در سطح وب منتشر شد. این محصول جذاب که به نظر می‌رسد تا چند ماه دیگر از آن رونمایی شود برای هر علاقه‌مند به محصولات اپلی جذاب است. در این تصویر تازه انتشار یافته آیفون ۷ با یک دوربین که البته محافظی به دور آن کشیده شده است نشان داده می‌شود.
علاقه‌مندان به تکنولوژی هر یک ایده پردازی‌هایی را از نسل بعدی آیفون‌ها که احتمالاً شبیه به آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس است را انجام می‌دهند. از بارز‌ترین تغییرات به وجود آمده در ایده‌های مربوط به آیفون ۷ می‌توان به حذف خطوط آنتن اشاره کرد که دیگر بر روی قاب پشتی قرار ندارند. در کنار آن دوربین آیفون ۷ نیز با طراحی متفاوتی همراه بوده است.
اینک یک وبسایت فرانسوی تصویر جدیدی از آیفون ۷ را منتشر کرده است که نشان می‌دهد طراحی دوربین آیفون متفاوت‌تر از گذشته خواهد بود. اگر شما با برآمدگی دوربین آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس مشکل دارید باید بدانید که احتمالاً آیفون ۷ نیز حاوی چنین طراحی خواهد بود.

آیفون 7
آیفون ۷

هرچند که ما در این طرح مشاهده می‌کنیم که محافظی به دور دوربین آیفون کشیده شده است. البته احتمال آن که تصویر بالا تنها رویا باشد زیاد است و ممکن است در واقعیت ما با محصول کاملاً متفاوتی روبه‌رو باشیم. به خصوص آن که شایعه وجود دو دوربین در قسمت پشتی دو آیفون بعدی اپل خیلی شدت گرفته است.
این چیز طبیعی است که ما قبل از انتشار هر محصول تصاویر واقعی و دروغینی از آن را در رسانه‌های مختلف مشاهده می‌کنیم. به عنوان مثال از همین مدل آیفون تا به حال چندین تصویر مختلف منتشر شده است که هر کدام با یکدیگر تفاوت‌هایی را دارند. بدین ترتیب نمی‌توان به طور قطع گفت که این تصویر آیا محصول نهایی آیفون ۷ است و یا خیر!

ubergizmo: منبع

نویسنده: معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 3 =