آیفون ۷ از کانکتور هوشمند (Smart Connector) بهره نخواهد برد

چندی پیش تصویری منتشر شد که ادعا می‌کرد مربوط به محصول نهایی آیفون ۷ اپل است. حال گزارشی تازه منتشر شده است که ادعای درست بودن این تصویر را رد می‌کند. در حالی که به نظر می رسید آیفون بعدی از کانکتور هوشمند بهره خواهد برد، این گزارش بر این باور است که برای استفاده از کانکتور هوشمند در آیفون‌ها حداقل باید تا سال ۲۰۱۷ میلادی صبر کنید.
از آن زمان که اپل کانکتور هوشمند را به محصولات خودش آورد، شایعه‌ای به وجود آمد که آیفون ۷ اپل نیز همانند سری آیپد پرو از این درگاه بسیار جذاب بهره خواهند برد. این شایعه وقتی قوت گرفت که چندی پیش شاهد انتشار یک تصویر از آیفون ۷ بودیم. در این تصویر مشخص شده بود که نسل آینده‌ی آیفون‌ها همانند الجی‌ جی۵ و هواوی پی ۹ از دو دوربین در قسمت پشتی بهره خواهد برد. علاوه بر آن شاهد خطوط آنتن تازه طراحی شده و همچنین یک کانکتور هوشمند نیز در قسمت زیرین پشت این محصول بودیم.
حال اگر شما وجود این قابلیت‌ها را در آیفون نسل آینده باور کرده بودید باید کمی ناامیدتان کنیم؛ چرا که تازه ترین گزارش منتشر شده توسط Mac Otakara مشخص می‌کند که آیفون ۷ اپل هرگز از درگاه مدرن Smart Connector بهره مند نخواهد بود و تصویر منتشر شده در گذشته کاملاً جعلی و غیر واقعی است.
آیپد پرو اپل به وسیله این کانکتور قادر است تا دستگاه‌هایی مانند صفحه کلید، شارژر مغناتیسی و غیره را بدون نیاز به هرگونه سیمی شناسایی کرده و قابل استفاده کند. این درگاه‌ها کاملاً مدرن و پرسرعت هستند و در اصل کاربران را برای استفاده به دردسر نمی‌اندازند.

۵۰۴۱
باید تا تابستان سال جاری منتظر ماند و دید که آیا اپل در آیفون جدید خود از این کانکتور بهره خواهد برد یا خیر. ظاهراً علاقه‌مندان به این گوشی‌های هوشمند این کمپانی تمایل شدیدی را جهت استفاده از کانکتور هوشمند دارند. به هر حال تا زمان رونمایی چیزی به صورت قطعی مشخص نخواهد شد!

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

1 نظر
  1. ماهرخ می گوید

    کی قراره عرضه کنه؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 20 =