هیوندا گوشی‌های اندرویدی تازه‌ای را روانه بازار خواهد کرد

بسیاری از افراد هیوندای را تنها به دلیل عرضه خودروهای لوکسش می‌شناسند.اما این کمپانی در کنار تولید خودرو اقدام به تولید گوشی‌های هوشمند اندرویدی نیز می‌کند. البته عرضه این محصولات آنقدر محدود بوده که نتوانسته نام هیوندای را بر روی زبان‌ها بی اندازد. حال ظاهراً مدیران ارشد این کمپانی در نظر دارند تا بخش تولیدات موبایل را افزایش داده و با یاری گرفتن از اپراتورهای قدرتمند آمریکایی، به عرضه گسترده محصولات خودشان بپردازند.
صنعت گوشی‌های هوشمند پیشرفت بزرگی داشته و در حال حاضر شرکت‌های بیشماری هستند که به طراحی و تولید این محصولات مشغول هستند. اگر چه تمامی آن‌ها موفق نیستند و سعی دارند با کمپانی‌های مطرحی مانند سامسونگ و اپل به رقابت بپردازند. کمپانی هیوندا یکی از سازندگان خودور است که در ایالات متحده توانست با رونمایی از خودور Elantra 2017 همراه با سیستم داخلی اندرویدی به محبوبیت خوبی برسد. حال گزارش‌های اخیر خبر می‌دهند که این کمپانی قصد دارد تا به صنعت ساخت گوشی‌های اندرویدی ورود جدی تری داشته و به وسیله وب‌سایت‌های خرده فروشی آنلاین اقدام به عرضه محصولاتش کند. البته اعلام می‌شود که در کنار این خرده فروشی تصمیمات اساسی برای همکاری‌های گسترده تر با اپراتورهای آمریکایی نظیر وریزون و AT&T نیز از سوی هیوندای گرفته شده است.
در حال حاضر گوشی‌های هیوندای به صورت مستقیم از وب‌سایت این شرکت فروخته نمی‌شود و آن‌ها به وسیله حامیان مالی محدودی که دارند گوشی‌های ارزان قیمت همراه با مشخصات مختلف را به عرضه می‌رسانند. «مارسلو داسیلوا» یکی از مدیران فروش هیوندای موبایل در این باره می‌گوید که محبوبیت گوشی‌های این کمپانی در حال افزایش است و در صورتی که توسط مدیران ارشد چنین چیزی رضایت بخش باشد، بدون شک هیوندای موبایل نیز گام‌های محکم تری برداشته و با حامیان بزرگ به شراکت خواهد پرداخت.
به نظر می‌رسد که شروع دوباره هیوندای در بازار ایالات متحده می‌تواند به عرضه هر چه بهتر این محصول کمک کند. هیوندای سعی می‌کند تا دستگاه‌های میان رده خودش را به بازار آمریکای جنوبی ببرد. این در حالیست که گوشی‌های هوشمند هیوندای که حدود ۲ سال است به این بازار عرضه می‌شود با استقبال خوبی همراه نبوده و نتوانسته مشتریان زیادی را به خود ببیند.
در حال حاضر اطلاعات بیشتری در خصوص گوشی‌های جدید هیوندای منتشر نشده است و متاسفانه نمی‌دانیم این محصولات از چه مشخصاتی برخوردار خواهند بود. اما آنگونه که مشخص است هندست‌های تازه وارد این غول صنعت خودروسازی کمتر از ۲۰۰ دلار خواهند بود.

androidheadlines : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − هفت =