هدست واقعیت مجازی هواوی Honor VR رونمایی شد

هواوی روز گذشته هواوی علاوه بر گوشی هوشمند آنر V8 از هدست واقعیت مجازی Honor VR نیز به صورت رسمی رونمایی کرد. این هدست دارای قابلیت‌هایی نظیر هدست Gear VR است و می‌تواند رقیب جدی برای آن باشد. در حال حاضر قیمت و زمان عرضه هدست واقعیت مجازی هواوی مشخص نشده است؛ اما به زودی اخبار تازه‌‌تری را از آن منتشر خواهیم کرد.
حدود سه هفته پیش بود که نیونارنجی اطلاعات جزئی را در خصوص هدست واقعیت مجازی هواوی ارائه کرد و گفتیم این کمپانی به زودی هدست خودش را معرفی خواهد کرد. حال روز گذشته هواوی برای نخستین بار از این هدست پرده برداشت تا هدست Gear VR سامسونگ رقیب خودش را بشناسد.
همانطور که انتظار می‌رفت هدست واقعیت مجازی هواوی قابلیت‌هایی شبیه با هدست Gear VR سامسونگ دارد و با اتصال به گوشی‌های هوشمند کمپانی برند هواوی می‌تواند محتوای واقعیت مجازی را در اختیار کاربران قرار دهد. این هندست‌ها می‌توانند هواوی پی ۹، پی ۹ پلاس، میت ۸ و هواوی آنر وی ۸ مجهز به صفحه نمایش ۲K باشند که روز گذشته همراه با این هدست معرفی شد.

هدست واقعیت مجازی هواوی Honor VR
هدست واقعیت مجازی هواوی Honor VR

هدست هواوی آنر VR از تکنولوژی صوتی HiFi 360 درجه‌ای بهره می‌برد و برای راحتی استفاده افراد عینکی قابل تنظیم تا نزدیک بینی چشم تا شماره ۷ است. این محصول همچنین از حالت Video 2.0، حالت محاظ چشم و حالت سینمای موجود در گوشی آنر وی ۸ پشتیبانی می‌کند.
هواوی اعلام کرده است که همکاری تازه‌ای را با شرکت Youku آغاز کرده که بر اساس آن می‌توانیم انتظار عرضه ۱,۰۰۰ فیلم مخصوص واقعیت مجازی را برای این فیلم داشته باشیم. هرچند که در حال حاضر هواوی بازی را برای این هدست عرضه نکرده است؛ اما انتظار می‌رود که به زودی شاهد عرضه عناوین مختلفی از بازی‌ها برای هدست هواوی Honor VR باشیم.

هدست واقعیت مجازی هواوی Honor VR
هدست واقعیت مجازی هواوی Honor VR

به نظر می‌رسد که سال ۲۰۱۶ سالی بزرگ برای صنعت واقعیت مجازی است. اگر تا به حال این هدست‌ها را تجربه نکرده اید به نظر می‌رسد که دیگر وقت خرید یک هدست واقعیت مجازی رسیده باشد.

gizmochina : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − چهار =

46 − = 38