چند اپلیکیشن آی او اس برای مدت محدودی رایگان شده اند(دانلود کنید)

نیونارنجی : یکی از اتفاقات خوبی که برای هر کاربر تلفن‌های هوشمند رقم می‌خورد، عرضه برخی اپلیکیشن‌های پولی به صورت رایگان است. این یک سیاست است که توسعه دهندگان جهت شناساندن اپلیکیشن‌های خود به عموم کاربران، اپلیکیشن‌های خود را گاهی اوقات برای مدت محدودی به صورت رایگان در دسترس قرار می‌دهند.

این امر در هر دو پلتفرم اندروید و آی او اس به وفور دیده شده است. در تازه ترین رخداد، چند اپلیکیشن با رنج قیمتی و کاربرد متفاوت در اپ استور به صورت رایگان قابل دریافت گردیده اند که در این مطلب به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشید

اپلیکیشنMomentum Habit Tracker
اپلیکیشنMomentum Habit Tracker

Momentum Habit Tracker
به کمک این اپلیکیشن شما قادر خواهید بود تا برای خود عادت‌های سالم زیستن را تعریف کرده و بر اساس آنها زندگی خود را تنظیم کنید. به عنوان مثال مشخص کنید که در هفته چند بار بایست ورزش کنید، چند بار صبح زود از خواب بیدار شوید و غیره.
علاوه بر آن Momentum Habit Tracker می‌تواند به شما یادآوری کند تا این امور را انجام دهید و از یادتان نرود. این اپلیکیشن که به صورت معمول با قیمتی برابر ۹۹ سنت در اپ استور عرضه می‌گردد، هم اکنون به صورت رایگان و از طریق این لینک قابل دریافت خواهد بود.

اپلیکیشن FutureCalc
اپلیکیشن FutureCalc

FutureCalc
FutureCalc نام یک ماشین حساب ارگونومیک است که برای استفاده با یک دست طراحی گردیده است. به کمک این اپلیکیشن، تنها با انگشت شست خود و بدون تغییر دادن موقعیت تلفنتان و یا کمک گرفتن از دیگر دستتان، قادر به انجام محسبات ریاضی و مالی خود خواهید بود.
این اپلیکیشن که با قیمت ۹۹ سنت در اپ استور عرضه می‌گردد، هم اکنون به صورت رایگان و از طریق این لینک قابل دریافت خواهد بود.

اپلیکیشن Live Pictures Cam
اپلیکیشن Live Pictures Cam

Live Pictures Cam
همانطور که می‌دانید تلفن‌های هوشمند آیفون ۶ اس و ۶اس پلاس مجهز به یک تکنولوژی به نام Live Photos و یا تصاویر زنده می‌باشند. به واسطه نصب این اپلیکیشن، شما قادر خواهید بود تا از چنین ویژگی در سایر مدل‌های آیفون نظیر آیفون ۴اس، ۵، ۵اس و ۶ نیز استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این اپلیکیشن مستلزم سیستم عامل iOS 9 می‌باشد.
این اپلیکیشن که با قیمت ۹۹ سنت در اپ استور عرضه می‌گردد، هم اکنون به صورت رایگان و از طریق این لینک قابل دریافت خواهد بود.

اپلیکیشن Kungfu Taxi
اپلیکیشن Kungfu Taxi

Kungfu Taxi
Kungfo Taxi محبوب ترین بازی آی او اس در کشور‌های چین، تایوان، سنگاپور، مالزی، تایلند، ویتنام، برزیل، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و اروگوئه است. علاه بر آن در ۶۲ کشور دیگر نیز جزو ۲۰ بازی پرطرفدار سیستم عامل آی او اس محسوب می‌شود. به نظر می‌رسد که به حد کافی از محبوبیت بالای این بازی قافل گیر شده اید! Kungfo Taxi یک بازی سبک دونده با گرافیک و المان‌هایی فانتزی است که هر بازیکنی را می‌تواند در نخستین نگاه مجذوب خود کند. این بازی بیش از ۳۰ سطح هیجان انگیز و یک مود بدون پایان است که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.
بدنیست بدانید که کمپانی سازنده برای مدت محدودی این بازی را به صورت رایگان در اپ استور قرار داده است که هم اکنون می‌توانید آن را از طریق این لینک دانلود نمایید.

اپلیکیشن Quick Drafts
اپلیکیشن Quick Drafts

Quick Drafts
با این اپلیکیشن ایده‌های خود را سریع؛ آسان و عالی یادداشت کرده و یا به اشتراک بگذارید. به واسطه این اپلیکیشن شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن مطالب مدنظرتان را بنویسید تا از آنها جای نمانید. علاوه بر آن Quick Drafts این قابلیت را در اختیار شما قرار خواهد داد تا لیستی به عنوان انجام کار درست کرده و با انجام هرکدام از آنها، جلویش یک تیک بزنید. این اپلیکیشن به مدت یک هفته و به صورت رایگان قابل دریافت می‌باشد که می‌توانید از طریق این لینک آن را دانلود نمایید. لازم به ذکر است که قیمت اصلی Quick Drafts، ۲٫۹۹ دلار می‌باشد.

منبع : اختصاصی

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 11 =

84 − 78 =