معرفی بازی آی او اسی The Mesh؛ پازلی از جنس معادلات ریاضی

نیونارنجی : کمپانی اپل برای این هفته یکی از بهترین بازی‌های خودش را به صورت رایگان در اپ استور منتشر کرده است. بنابر این فقط تا پنجشنبه مهلت دارید تا این بازی ۲ دلاری را به صورت رایگان بر روی دستگاه خود دریافت نمایید.

درادامه همراه با نیونارنجی باشید
The Mesh نام یک بازی فوق العاده زیبا با سبک پازل است که توسط استودیو بازیسازی Creatiu Lab و مخصوص پلتفرم آی او اس عرضه گردیده است. The Mesh با سایر بازی‌های پازلی که تا به حال تجربه کرده اید متفاوت است. این بازی شما را با شش ضلعی‌هایی روبه رو خواهد کرد که بر روی هر کدام از آنها یکسری عدد درج گردیده است. وظیفه شما ترکیب این اعداد به صورت هوشمندانه‌ای با یکدیپر و رسیدن به امتیاز ۲۰۰ است. در صورتی که در هر مرحله از این بازی به این امتیاز برسید، یک موجود باستانی به نام زودیکا را آزاد خواهید کرد که جمعاً ۱۲ عدد می‌باشند.

این بازی تا قبل از بروزرسانی فقط یک حالت زمانی داشت اما حالا شما می‌توانید به واسطه Zen Mode، بدون در نظر گرفتن هرگونه زمان و به صورت رکوردی از این بازی لذت ببرید. از همین حالا خودتان را برای یک چالش سخت آماده کنید چرا که این بازی به هیچ عنوان ساده نخواهد بود. لازم به ذکر است که این بازی در بیش از ۲۰ کشور انتخاب ویراستار‌های اپل، در بیش از ۳۰ کشور جزو ۱۰ بازی برتر و در بیش از ۳۰ کشور بهترین بازی ماه جولای (ماهی که برای نخستین بار بازی رلیز شده است) انتخاب گردیده است.

The Mesh دارای یک گیم پلی ۱۰۰ درصد اختصاصی و اوریجینال بوده به نوعی که در هیچ بازی آن را مشاهده نخواهید کرد و تا به حال آن را تجربه نکرده اید. انیمیشن‌های بازی فوق العاده طراحی شده اند و در هنگام لمس کردن خانه‌های شش ضلعی، با انیمیشن زیبای خود حس خوبی را به شما منتقل خواهد کرد.

بازی The Mesh
بازی The Mesh

طراحی المان‌های این بازی به گونه‌ای انجام گرفته که شما هیچگاه از آن خسته نخواهید شد. بنابر این قادر خواهید بود تا با ذهنی باز و بدون خستگی در حین بازی تصمیم گیری نمایید. موسیقی و صداهای موجود در بازی نیز با دقت فراوانی انتخاب و تهیه گردیده اند. پنج موزیک مرکزی و اصلی بازی نشان دهنده‌ و الهام بخش زودیاک می‌باشند که شامل آب، چوب، زمین، فلز و آتش هستند. برای به دست آوردن بیشترین لذت از بازی به شما پیشنهاد می‌شود تا از یک هدفون استفاده نمایید.
لازم به ذکر است که این بازی هیچ گزینه خرید درون برنامه‌ای نداشته و به صورت کامل عرضه گردیده است. نیونارنجی پیشنهاد می‌کند تا روز ۵ شنبه کاربران آی او اس بالاتر از نسخه ۸ حتماً این بازی خارق العاده را به صورت رایگان دریافت نمایند و از آن لذت ببرند.

دانلود بازی The Mesh از اپ استور

اختصاصی : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 12 =

68 − = 64