Google Photos سالگرد خود را با ۲۰۰ میلیون کاربر جشن گرفت

کمپانی گوگل در وبلاگ خود نخستین سالگرد راه اندازی خود را جشن گرفت. در این گزارش آمده است که Google Photos در حال حاضر بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر داشته و حدود ۱۲٫۷ پتابایت تصاویر نیز بر روی آن آپلود شده است.
اپلیکیشن Google Photos سال گذشته با هدف تبدیل شدن به یک مرجع برای تصاویر و ویدیوهای کاربران روانه گوشی‌های هوشمند شد. این سرویس مدیریت آسان تصاویر و ویدیوهای مدنظر شما را ارائه می‌دهد. طی این یک سال آن‌قدر این اپلیکیشن به محبوبیت رسید که حالا در نخستین سالگرد خودش ۲۰۰ میلیون کاربر را نیز از سراسر دنیا با خود همراه دارد.
این اپلیکیشن ماه فوریه گذشته اعلام کرد که دارای ۱۰۰ میلیون کاربر است. حال این اپلیکیشن به لطف سرویس فوق العاده خوبی که به کاربرانش می‌دهد به ۲ برابر این میزان رسیده است.

در حال حاضر هر ماه بیش از ۲۰۰ میلیون نفر از سراسر دنیا از سرویس Google Photos استفاده می‌کنند. سرویسی که قادر است بیش از ۱٫۶ میلیارد انیمیشن، عکس و ویدیو را دریافت کند. تا به حال که این سرویس ابری راه اندازی شده، گوگل فوتوز بیش از ۱۲٫۷ پتابایت را به کاربران خود اختصاص داده است. در این بین ۲ تریلیون لیبل ثبت شده است که ۲۴ میلیارد آن مربوط به تصاویر سلفی است. این نشان می‌دهد که تصاویر سلفی همچنان به محبوب شدن بین کاربران ادامه می‌دهند. لازم به ذکر است که هر پتابایت معادل حدود یک میلیون گیگابایت است.
این نخستین جشن سالگرد راه اندازی سرویس گوگل فوتوز است و این کمپانی به همین مناسبت بر روی وبلاگ خودش اطلاعات فوق را قرار داده است. می‌توان گفت که گوگل فوتوز روز به روز در حال گسترش یافتن در بین کاربران اندروید و آی او اس است و جالب است ببینیم پس از گذشت یک سال دیگر این میزان کاربران به چه تعدادی خواهد رسید.

ubergizmo: منبع

نویسنده: معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.