گوگل نام نهایی اندروید N را در هفته‌های پیش رو انتخاب خواهد کرد

یکی از موضوعات داغ تابستان را اندروید N تشکیل می‌دهد. این نسخه از سیستم عامل اندروید که قوی‌ترین سیستم عامل موبایلی حال حاضر خواهد بود، هنوز نام قطعی و نهایی خودش را نمی‌شناسد. گوگل اعلام می‌کند که طی هفته‌های آینده نام نهایی این سیست عامل را اعلام خواهد کرد.

کمتر از ۱ سال است که گوگل اندروید ۶٫۰ مارشمالو را در اختیار تولیدکنندگان قرار داده تا در محصولات خود از آن استفاده کنند. این سیستم عامل دارای قابلیت‌های جالبی همانند Doze است که همگی به استفاده هر چه بهتر از گوشی هوشمند کمک خواهند کرد.

حال رفته رفته به رونمایی از اندروید ۷٫۰ یا همان اندروید N نزدیک می‌شویم. تازه‌ترین سیستم عامل ساخت گوگل حاوی ویژگی‌های جذابی است که از مهم‌ترین آن‌ها باید به قابلیت Split Screen جهت اجرای دو اپلیکیشن کنار یکدیگر اشاره کرد. تا به حال حدس‌های زیادی در خصوص نام این نسخه از سیستم عامل موبایلی گوگل زده شده است. هرچند که تا به حال هیچ صحبتی در ارتباط با نام اصلی این محصول نشده است، گوگل تأیید کرده که طی هفته‌های پیش رو نام کامل این سیستم عامل را اعلام خواهد کرد.

گوگل در حساب کاربری اندروید توییتر نوشته است: “از نظرات علاقه‌مندان متشکریم. طی هفته‌های پیش رو نام کامل اندروید N اعلام خواهد شد.”

این کمپانی طی کنفرانس سالانه Google I/O اعلام کرد که هر شخصی می‌تواند نام مورد نظر خود برای اندروید N را به ما ارجاع دهد. با شرکت میلیون‌ها کاربر در این نظرسنجی به نظر می‌رسد که گوگل دیگر نام نهایی اندرویدN را انتخاب کرده است. در حال حاضر شایعاتی پیرامون این کمپانی به گوش می‌رسد که حاکی از انتخاب نام کیک پنیری نیویورکی برای این نسخه از سیستم عامل اندروید است.

لازم به ذکر است که گوگل در حال حاضر نسخه‌های پیشنمایش اندروید N را برای توسعه دهندگان خود ارسال کرده است و در تابستان پیش رو باید منتظر عرضه نسخه نهایی آن برای محصولات باشیم.

منبع: gsmarena

نویسنده: معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − پانزده =

84 − = 80