نمایشگر غول‌آسا برروی یخچال جدید سامسونگ

نیونارنجی : سامسونگ متخصص این است که با تعبیه‌ی قابلیت‌های عجیب‌وغریب در محصولاتش، مردم را متحیر کند. این شرکت کره‌ای این‌بار یک نمایشگر غول‌آسا را روی یخچال‌فریزر جدیدش قرار داده. از قرار معلوم سامسونگ برای معرفی این یخچال‌فریزر در نمایشگاه CES امسال، برنامه‌ی ویژه‌ای دارد.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشیدنمایشگاه CES بهترین مکان برای نمایش ایده‌های نو و متهورانه است. سامسونگ هم هر سال از این فرصت استفاده کرده و محصولات جدید خود را آن‌جا معرفی می‌کند. CES 2016 تا یکی دو روز دیگر رسما شروع می‌شود. اما از بنرهای تعبیه‌شده در راهرو‌های نمایشگاه این‌طور بر می‌آید که سامسونگ امسال قصد رونمایی از یخچال‌ فریزر عجیبی را دارد.

در وهله‌ی اول این‌طور به‌نظر می‌رسد که سامسونگ یک گوشی بسیار بزرگ را روی یک بدنه‌ی یخچال چسبانده. اما واقعیت این است که این شرکت هر آن‌چه دارد را برای هوشمندتر کردن وسایل خانگی‌اش به‌کار می‌گیرد. یخچال‌فریزر جدید سامسونگ یک نمایشگر بزرگ با یک رابط کاربری ناشناخته دارد. هنوز مشخص نیست که کاربر با چه سیستم عاملی قرار است کار کند. سامسونگ در ایجاد تغییرات در پوسته‌‎ی اندروید تخصص دارد. این شرکت همچنین در چند سال اخیر به استفاده از سیستم عامل تایزن علاقه‌ی زیادی نشان داده.

نمایشگر غول‌آسا برروی یخچال جدید سامسونگ
نمایشگر غول‌آسا برروی یخچال جدید سامسونگ

ظاهر امر نشان می‌دهد که شما با یخچال‌فریزر جدید سامسونگ می‌توانید خبر بخوانید، کالا سفارش دهید، فیلم ببینید و موسیقی گوش کنید. حتی امکان صحبت کردن با یخچال هم وجود خواهد داشت! همه‌ی این‌ها به این بستگی دارند که سامسونگ تا چه حد از توانایی‌های خود در بخش نرم‌افزار دستگاه استفاده کرده. احتمالا سامسونگ چند سورپرایز هم برای ما دارد. قابلیت خرید آنلاین توسط رابط کاربری این نمایشگر بسیار محتمل است.

 

نمایشگر غول‌آسا برروی یخچال جدید سامسونگ
نمایشگر غول‌آسا برروی یخچال جدید سامسونگ

ما در چند روز آینده اطلاعات بیشتری در مورد این محصول سامسونگ و دیگر محصولات این شرکت در اختیار شما قرار خواهیم داد. به‌نظر می‌رسد این یخچال‌فریز، تنها محصول سامسونگ در زمینه‌ی اینترنت اشیا و دستگاه‌های متصل، نباشد. قیمت نهایی این یخچال‌فریز هنوز معلوم نیست؛ اما احتمالا این محصول قیمتی حدود ۴ هزار دلار داشته باشد. طی روزهای آینده خبرهای مربوط به CES 2016 را دنبال کنید.

 

theverge : منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =

33 + = 43