فیس بوک ماهانه بیش از ۱٫۵۹ میلیارد کاربر فعال دارد

نیونارنجی : این قضیه کاملاً درست است که میگویند فیس بوک در حال حاضر بزرگترین و گسترده ترین شبکه اجتماعی در جهان است. در جولای سال گذشته، آمار ارائه شده نشان داد که این شبکه اجتماعی بیش از ۱٫۴۹ میلیارد کاربر فعال به صورت ماهانه دارد اما به نظر می‌رسد که حالا در کمتر از یک سال گذشته از انتشار این خبر، این آمار دستخوش تغییراتی مثبت نیز بوده است.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
با توجه به آخرین بروزرسانی ارائه شده از آمار مشترکین شبکه‌های اجتماعی، ماهانه ۱٫۵۹ میلیارد کاربر فعال در جلوی نام فیس بوک قرار گرفته که نشان از پرش ۱۰۰ میلیونی رو به جلو در یک دوره کمتر از یک ساله توسط این شبکه اجتماعی دارد. علاوه بر آن فیس بوک ادعا می‌کند که در طول روز بیش از ۱۰۰ میلیون ساعت ویدیو توسط کاربرانش مشاهده می‌شود که مقدار قابل توجهی است. بیش از ۱ میلیارد کاربر به صورت فعال در گرو‌های فیس بوک کدر حال فعالیت هستند و حدود ۸۰ میلیون کاربر نیز به جهت دارا بودن یک اینتنرت با سرعت پایین، از نسخه کم حجم و بهینه شده فیسبوک استفاده می‌نمایند.

از نظر درآمدی نیز آمار نشان می‌دهد که اکثر درآمد فیس بوک حاصل از تبلیغات به دست آمده که بیش از ۸۰ درصد آن از سوی تلفن‌های هوشمند بوده است. این آمار در سه ماهه سوم سال گذشته ۷۸% بوده است. هرچند کوچ اما جهش به دست آمده نشان دهنده رشد استفاده مردم از تلفن‌های هوشمند جهت چک کردن حساب‌شبکه‌های اجتماعیشان است.
در مقایسه با فیسبوک، پیام رسان واتس اپ با بیش از ۹۰۰ میلیون کاربر فعال، پیام رسان مسنجر با بیش از ۸۰۰ میلیون و اینستاگرام نیز با بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر فعال به ترتیب در جایگاه‌های دوم تا چهارم قرار گرفته اند.

 

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 4 =

+ 19 = 28