اپلیکیشن بتای فیسبوک مخصوص ویندوز ۱۰ به شکلک‌های جدید مجهز شد

فیسبوک تصمیم گرفت تا شکلک‌های بیشتری را در کنار کلید لایک قرار دهد تا کاربران بتوانند احساسات خودشان را به بهترین شکل ممکن نسبت به مطالب ابراز کنند. این شکلک‌ها تا قبل از این در تمامی پلتفرم ها وجود داشت اما ما آنها را هیچگاه در اپلیکیشن ویندوز ۱۰ فیسبوک ندیدیم. این کمپانی تصمیم گرفته است تا به زودی با ارائه یک بروزرسانی، شکلک‌های واکنشی جدیدش را در اختیار کاربران پلتفرم ویندوز ۱۰ قرار دهد.در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
کمپانی فیسبوک چند هفته پیش شکلک‌های واکنشی جدیدی را به پلیکیشن اندروید، آی او اس و وبسایت فیسبوک اضافه کرد اما در این لیست جای خالی اپلیکیشن ویندوز و ویندوزفونی آن به چشم می‌خورد. حال این کمپانی به نظر می‌رسد که مشغول کار بر روی اضافه کردن این شکلک‌های واکنشی به اپلیکیشن فیسبوک ویندوز ۱۰ می‌باشد.
در طول این مدت اپلیکیشن بتای فیسبوک برای ویندوز ۱۰ دو بار بروزرسانی شده است اما هنوز هم ما شاهد این شکلک ها نبوده ایم. اما Redditor در این باره می‌گوید که فیسبوک در حال توسعه اپلیکیشن‌ مخصوص ویندوز ۱۰ خودش است. این کمپانی قصد دارد تا کاربرانی را نیز که از اپلیکیشن فیسبوک استفاده می‌کنند صاحب این شکلک‌های واکنشی کند. البته در حال حاضر این کلیدها در اختیار تمامی کاربران قرار نگرفته اند، اما به نظر می‌رسد که به زودی این نسخه از اپلیکیشن با افزوده شدن شکلک‌های مذکور بروزرسانی خواهد شد.
شما قادر خواهید بود تا اپلیکیشن بتای فیسبوک نسخه ویندوز ۱۰ را از طریق این لینک دانلود نمایید.

neowin : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + سه =

28 − 22 =