Yecup 365؛ ماگ مسافرتی که نوشیدنی را مطابق میل شما سرد یا گرم می کند

گردشگران، مسافران، دانشجویان راه دور و در مجموع کسانی که مدت زیادی را به مسافرت های دور و نزدیک می روند، بیشتر از بقیه قدر ماگ های مسافرتی و فلاسک ها را می دانند. همچون ماگ Ember، ماگ مسافرتی جدید کمپانی آمریکایی Yecup Technologies با نام یِکاپ ۳۶۵ می تواند نوشیدنی کاربر را برای ساعت طولانی هم سرد و هم گرم – مطابق میل فرد – نگه دارد.
با مشروح مقاله و اطلاعات بیشتر پیرامون این ماگ مسافرتی همراه ما باشید.
این ماگ جدید، قهوه و چای شما را داغ یا ولرم و آب یا آبمیوه را بسیار سرد یا مطابق با دمای اطراف نگه می دارد. علاوه بر سرویس معمولی و شناخته شده، این ماگ قابلیت شارژ کردن تلفن هوشمند و تبلت شما را نیز به همراه دارد. اگر ماگ Yecup 365 به مرحله تولید برسد، باید استاندارد سطح هوش مصنوعی بالاتری را برای ماگ های مسافرتی هوشمند آینده در نظر بگیریم.
قابلیت سرد و گرم کردن نوشیدنی در این محصول جدید یِکاپ، آن را به نسبت سایر ماگ ها که تنها برای نوشیدنی های گرم طراحی شده اند، برتر کرده است. این کمپانی ادعا کرده که ماگ جدیدش قدرت گرم کردن نوشیدنی ها تا ۷۰ درجه سانتی گراد و سرد کردن آن ها تا ۱۰ درجه سانتی گراد را خواهد داشت. همانطور که می دانید، نقطه جوش آب ۱۰۰ درجه سانتی گراد است و تفاوت سی درجه گرما هم کاملا طبیعی به نظر می رسد: هیچ کس نمی خواهد آب جوش را یکباره مورد استفاده قرار دهد و اینکه مواد سازنده این ماگ توانایی مقاومت در برابر چنین دمای بالا و آب جوش را ندارند. در مجموع حداقل و حداکثر دمای ارائه شده توسط این ماگ کاملا مناسب به نظر می رسد.

ماگ مسافرتی
ماگ مسافرتی

لایه بیرونی این ماگ که از جنس فلز ضد زنگ است به تلفن هوشمند یا تبلت شما از طریق بلوتوث وصل می شود تا اپلیکیشن رسمی یِکاپ بتواند میزان درجه سردی یا گرمی برای نوشیدنی را از شما دریافت و به ماگ ارسال کند؛ این کار با یک اسلاید ساده در برنامه صورت می پذیرد. سیستم تنظیم دمای ترموالکتریکی سپس نوشیدنی را به دمای ایده آل شما می رساند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، ماگ به وسیله لوگو درخشان خود از حاضر شدن نوشیدنی شما را با خبر می کند. این ماگ جهت راحتی شما نوشیدنی را کماکان در همان دما نگه خواهد داشت.
از آنجایی که همه افراد دوست ندارند برای نوشیدن مایعات در مسافرت به اپلیکیشن و تلفن هوشمند وابسته باشند، این ماگ برای سرد و گرم کردن مایعات شامل دکمه های اختصاصی بر روی خود است. آن لوگوی درخشان با رنگ خود از گرم و سرد بودن و یا شارژ شدن ماگ شما را مطلع خواهد کرد.

ماگ مسافرتی
ماگ مسافرتی

با این که قابلیت گرم و سرد کردن در این ماگ بسیار جذاب است، اما سرعت بالایی در این پروسه وجود ندارد؛ یِکاپ می گوید حدود نیم ساعت طول می کشد تا قهوه را از دمای اتاق (۲۰ درجه سانتی گراد) به ۶۰ درجه سانتی گراد برساند. البته پروسه سرد کردن کمی سریع تر است و مایع در ۱۰ تا ۱۵ دقیقه خنک خواهد شد. کمپانی سازنده ادعا کرده است که اگر ماگ از خروجی ۱۲ ولتی اتومبیل تغذیه شود، سرعت سرد و گرم کردن دو برابر خواهد شد.
ترکیبی از سرد کردن و گرم کردن مایعات در یک ماگ مسافرتی به اندازه کافی جذاب و خاص است، اما Yecup 365 یک ترفند دیگر را نیز شامل می شود. باتری ۱۰ هزار میلی آمپری این ماگ می تواند برای شارژ کردن تلفن هوشمند و یا تبلت شما با کابل USB مورد استفاده قرار گیرد. این باتری عمر شارژدهی بین سه الی ۸ ساعته در ماگ دارد. در زمینه شارژ مجدد هم می توانید آن را به صورت بی سیم (حدود ۵ ساعت) و یا با آداپتر (۲٫۵ ساعت) شارژ کنید.

ماگ مسافرتی
ماگ مسافرتی
ماگ مسافرتی
ماگ مسافرتی
ماگ مسافرتی
ماگ مسافرتی
ماگ مسافرتی
ماگ مسافرتی

این ماگ که جهت قرار گرفتن در نگه دارنده لیوان اتومبیل طراحی شده، بدنه استوانه ای و راست دارد و بلندی و شعاع آن به ترتیب ۲۲ و ۷ سانتی متر هستند. وزن آن نیز ۳۵۰ گرم است؛ کاملا قابل حمل و فشرده.
قیمت پیش بینی شده پس از عرضه نهایی: ۱۰۹ دلار برای نسخه ۳۵۴ میلی لیتری و ۱۳۰ دلار برای نسخه ۴۱۴ میلی لیتری.آداپتر های شارژ بی سیم و سایر موارد جانبی این قیمت را بالاتر خواهند برد.

gizmag : منبع

نویسنده : پرهام مارزلو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + دو =

95 − = 92