هرآنچه که درباره بیلد جدید ۱۴۲۶۷ ویندوز ۱۰ باید بدانید

نیونارنجی : کمپانی مایکروسافت بر اساس تعهدی که در گذشته داده بود در تاریخ ۱۸ فوریه بیلد جدید ویندوز ۱۰ خودش با شماره ۱۴۲۶۷ را مخصوص پلتفرم پی سی عرضه کرد. همواره این بیلد را می‌توان یک بروزرسانی بسیار بزرگ و مناسب دانست که علاوه بر رفع مشکلات گذشته، قابلیت و ویژگی‌های جدیدی را نیز به آخرین سیستم عامل مایکروسافت اضافه گردیده است. در ادامه به بررسی این بیلد خواهیم پرداخت. با نیونارنجی همراه باشید.

• نخستین تغییر این بروزرسانی شامل کورتانا می‌شود. درتازه ترین بروزرسانی انجام گرفته دستیار مایکروسافت هوشمندانه تر از گذشته عمل کرده و می‌تواند به پیدا کردن موزیک‌های مدنظر شما نیز بپردازد. در این نخسه شما قادر خواهید بود با کلیک بر روی آیکون موزیک در قسمت بالایی سمت راست اپلیکیشن، از کورتانا بخواهید که موزیک درحال پخش را گوش داده و اطلاعاتی نظیر نام موزیک، نام آلبوم و خواننده آن را در اختیار شما قرار دهد.

• نوار علاقه‌مندی در مرورگر مایکروسافت اج بهبود یافته است. در صورتی که نوار علاقه‌مندی را در این مرورگر فعال نمایید می‌توانید آیکون‌های دلخواه خودتان را بر روی آن ویرایش کرده و یا یک پوشه جدید بسازید.

• دانلود در مرورگر مایکروسافت اج نیز شامل تغییرات سیستماتیکی گردیده است. زین پس قادر خواهید بود تا اطلاعات فایل در حال دانلود را در نوتیفیکیشن مشاهده نمایید.

• گزینه جدیدی به مرورگر مایکروسافت اج اضافه گردیده که کاربر را قادر می‌سازد تا در هنگام خروج از مرورگر، تاریخچه مرورش به صورت خودکار پاک شود. جهت فعال سازی این بخش ابتدا به بخش تنظیمات مرورگر رفته، سپس از قسمت Chose what to clear، گزینه Clear Browser data را فعال نمایید.

• در برنامه اسکایپ، همزمان با نوشتن متن قادر خواهید بود تا تماس حاصل نمایید.

 

بیلد جدید ۱۴۲۶۷ ویندوز ۱۰
بیلد جدید ۱۴۲۶۷ ویندوز ۱۰
بیلد جدید ۱۴۲۶۷ ویندوز ۱۰
بیلد جدید ۱۴۲۶۷ ویندوز ۱۰
بیلد جدید ۱۴۲۶۷ ویندوز ۱۰
بیلد جدید ۱۴۲۶۷ ویندوز ۱۰

منبع : windowscentral

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.