کتاب پیشگویی سیلویا براون در مورد ویروس کرونا در سال ۲۰۰۸!

سیلویا براون نویسنده کتاب پیشگویی ویروس کرونا کیست؟

 

سیلویا براون نویسنده اهل ایالات متحده آمریکا بود که ادعا می‌کرد یک واسطه روحی بوده و دارای توانایی‌های ماورایی است. او به علت پیش گویی‌هایی که ادعا می‌کرد از طریق ماورایی انجام می‌دهد از جمله می‌توان به پیش‌بینی‌هایی که در مورد ویروس کرونا در سال ۲۰۰۸ در کتاب پایان روزها end of days، اشاره کرد.

 

سیلویا براون در کتاب پیشگویی کرونا (کتاب پایان روزها) چه چیزهایی را پیش بینی کرد؟

این روزها تصاویری از ترجمه یک کتاب در شبکه های اجتماعی رد و بدل می شود ، و اکثر افراد تصور می کنند اسم این کتاب پیش گویی کرونا یا کتاب پیشگویی است ، اما اسم اصلی این کتاب پایان روزها یا End of Days به قلم سیلویا براون است، صفحه ای از کتاب پایان روزها ادعا می کند که ویروسی در سال ۲۰۲۰ در دنیا شیوع پیدا می کند و با شیوع گسترده سبب اختلالات گسترده در دنیا می شود.

متن کتاب سیلویا بروان در کتاب پیشگویی ویروس کرونا:

این بیماری به قدری واگیردار خواهد بود که مبتلایان به آن به ناچار قرنطینه خواهند شد و چهار تا پنج سال ترس و وحشت همه جا را فرا خواهد گرفت تا این که کشف شود که ترکیبی از جریان برق و گرمای زیاد قارچ و باکتری‌های ایجاد کننده آن را از بین می‌برد.

تا سال ۲۰۲۰ مردم بیش از هر زمان دیگری در اماکن عمومی از ماسک‌های جراحی و دستکش‌های پلاستیکی استفاده می‌کنند. علت این کار شیوع یک بیماری شدید شبیه ذات‌الریه خواهد بود که به ریه‌ها و نای حمله می‌کند و به شدت در برابر درمان مقاومت است.

این بیماری به طور ویژه‌ای گیج‌کننده خواهد بود؛ زیرا بعد از آن که در یک زمستان ترس و وحشت مطلق ایجاد می‌کند تا ۱۰ سال بعد کاملا ناپدید می‌شود و باعث می‌شود که هم منبع بیماری و هم درمان آن اسرارآمیز باشد.

ماسک‌ها و دستکش‌های لاستیکی در محیط‌های پرخطر چیزهای خوبی هستند و خدا می‌داند که خودم در مسائل بهداشتی سردسته همه هستم؛ هر روز حمام کنید یا دوش بگیرید.

کتاب پپیشگویی کرونا
کتاب پپیشگویی کرونا

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.