اثر مرکب : آغاز جهشی در زندگی ، موفقیت و درآمد شما

درباره اثر مرکب :

این کتاب درباره موفقیت است و هر آنچه برای دستیابی به پیشرفت و موفقیت در زندگی واقعا لازم است. وقت آن رسیده که کسی این موضوع را رک و راست به شما بگوید.مدتی طولانی است که به بازی گرفته شده اید و فریب خورده اید.هیچ فرمول مخفی و هیچ نوشداروی سحرآمیز یا راه حل سریعی برای موفقیت وجود ندارد. شما هیچ وقت با روزی دوساعت وقت گذراندن در اینترنت ، به درآمد میلیونی نمیرسید. هیچ وقت نمیتوانید ۱۵ کیلوگرم از وزن تان را در یک هفته کم کنید.

با مالیدن یک کرم روی صورتتان ،بیست سال جوان تر نخواهید شد ، و نمیتوانید با خوردن یک قرص زندگی زناشویی تان را درست کنید.

خیلی خوب میشد می توانستید موفقیت ، شهرت ، عزت نفس ، روابط خوب ، سلامتی و آسایش را در یک پکیج و بسته بندی از سوپرمارکت سر کوچه تهیه کنید،ولی موفقیت هرگز در این دنیا این طوری به دست نخواهد اومد و قبلا هم نیامده.

ما دائم با ادعاهای مهیج فزاینده ای درباره پولدار شدن ، خوش اندام شدن ، جوان تر شدن و غیره بمباران میشویم و معمولا همه آن ها ادعاهایی یک شبه با تلاش کم و پرداخت مثلا ۲۰۰ هزار تومان هستند.این پیام های بازاریابی تکراری ، احساس و درک مار را درباره آن چه که برای رسیدن به موفقیت لازم است تحریف میکنند.

ما بینشمان را درباره اصول ساده اما عمیقی که برای موفقیت لازم و ضروری است از دست داده ایم.

خود من بعد از ۳۰ سال تلاش های متفاوت و شکست خوردن های بیشمار با این کتاب آشنا شدم و تنها کافی بود به آن عمل کنم و طعم موفقیت را بچشم.پس در ادامه با ما باشید.

 

دارن هاردی نویسنده اثر مرکب

بریده ای از کتاب اثر مرکب (از نظر من کتاب موفقیت خود ساخته ها):

 

یادگیری بدون عمل ، بی فایده است. من (دارن هاردی) این کتاب (اثر مرکب ) را برای سرگرمی خودم یا صرفن ترغیب شما ننوشتم. انگیزش بدون عمل منجرمی شود به خود فریبی.

همان طور که در مقدمه اثر مرکب نوشتماثر مرکب و نتایجی که در زندگی تا آشکار خواهد شد ، بهترین ابزارهای موفقیت هستند ، با وجود اثر مرکب دیگر در آرزوی کسب موفقیت نخواهید داشت.

 

اثر مرکب ابزاری است که وقتی با اقدامات مثبت و پایدار ترکیب می شوند تفاوتی واقعی و پایدار در زندگی تان بوجود می آورد ، اجازه دهید کتاب اثر مرکب راهنمای شما باشد.

ایده ها و استراتژی های موفقیت این کتاب را درک کنید و به کار ببندید تا برای تان نتایج واقعی ، ملموس و قابل اندازه گیری ایجاد کنند.

هر وقت متوجه شدید عادت های بد غیر مهم و به ظاهر بی ضرر به زندگی شما رخته کرده اند ، اثر مرکب را بخوانید.هر وقت خواستید انگیزه تان را دوباره شعله ور کنید و نیروی چرای تان را تقویت کنید ،  اثر مرکب را بخوانید.

در باره دارن هاردی نویسنده کتاب اثر مرکب :

دارن هاردی

دارن هاردی سردبیر مجله موفقیت در امریکا میباشد.دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است.

او نویسنده نسخه‌های پر فروش نیویورک تایمز نیز میباشد.

ارزش اصلی من (دارن هاردی) در زندگی ، کمک به دیگران است. آرزویام این است که بتوانم تفاوت مثبتی را در زندگی دیگران به وجود آورم. بنابراین، برای به انجام رساندن اهدافم. نیاز دارم که شما به اهداف تان برسید.

اثر مرکب را بخوانید و تحولی بزرگ در زندگی تان ایجاد کنید.

چرا خواندن اثر مرکب برای موفقیت لازم است؟

  • اول اینکه ،من این اصول را در زندگی شخصی ام به کار بسته ام.از این متنفرم که برخی نویسندگان سنگ ثروت خودشان را به سینه میزنند ولی مهم است که بدانید من از تجربه های شخصی خودم صحت میکنم.
  • دوم من در ۱۶ سال گذشته یکی از رهبران صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی بوده ام و با رهبران و سخنگویان زیادی هم فکری کرده ام
  • سوم اینکه به عنوان ناشر مجله موفقیت هزاران هزار مقاله دریافتی و کتاب را غربال میکنم و در روند انتخاب کارشناسانی که در مجله با آن ها مصاحبه میکنیم شرکت میکنم.
دانلود کتاب اثر مرکب :

ادامه نمی دهم (نویسنده نیونارنجی) بهتر است این کتاب رو بخرید و زندگی رو دوباره شروع کنید…

اگر اثر مرکب رو مطالعه کردید نظرات شما برای ما مهم است!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.