مدیر عامل اچ تی سی از درخشش ساعت هوشمند خود در آینده می‌گوید

نیونارنجی : کمپانی اچ تی سی علیرغم معرفی سه اسمارت فون جدید در کنگره جهانی موبایل خبر از عرضه ساعت هوشمند خودش به زودی را تایید کرد. این کمپانی تایوانی که سالیان گذشته را با ضرر و زیان پشت سر گذاشته است حتی در مواقعی هم خبر از انحلال آن با شرکت‌های دیگر به گوش می‌رسید. حال مدیرعامل اچ تی سی خبر‌های امیدوار کننده ای را برای علاقه مندان به این برند تکنولوژی دارد. در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
“شر وانگ” مدیرعامل این کمپانی با اعتماد به نفس از سر و صدایی که ساعت هوشمندش پس از عرضه در بازار به پا خواهد کرد سخت می‌گوید. وی در حین برگزاری کنگره جهانی موبایل بارسلونا رو در روی خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آنها پاسخ داد. هرچند که اطلاعات زیادی از این ساعت هوشمند به بیرون درز نکرده است اما خانوم وانگ در این باره می‌گوید: ” هنگامی که ساعت هوشمند اچ تی سی به نمایش گذاشته شود، ما جزو بهترین‌های این عرضه از تکنولوژی خواهیم بود.” رئیس مالی این کمپانی نیز که در کنار خانم وانگ حضور داشت عنوان داشت که همچنان این کمپانی در حال کار بر روی ارتباط و تعامل پایدار بین ساعت هوشمند و سایر محصولاتش است و تا به این لحظه هنوز موفق به انجام آن نشده اند.

نخستین شایعه فعالیت اچ تی سی در زمینه ساعت‌های هوشمند به سال ۲۰۱۳ برمی‌گردد. درست زمانی که اچ تی سی از تلفن هوشمند اچ تی سی وان خودش در آوریل همان ماه پرده برداری کرد. با این حال پس از گذشت سه سال می‌بینیم که شایعات چندان هم بیراه نبوده است. با توجه به فعالیت چند ساله کمپانی‌های بزرگتر از اچ تی سی در این زمینه، به نظر میرسد که این کمپانی با شروع دیر هنگامش دست به ریسک بزرگی زده است. در شرایطی که اوضاع مالی آنها چندان مساعد نیست باید دید که آیا ساعت هوشمند می‌تواند راهی برای فرار از وضعیت موجود باشد یا خیر؟

منبع : gsmarena

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.